sucuk agaci

gora filminde atıkkent’ten kaçan arif ve arkadaşlarının sığındığı çoru (ya da buna yakın bi isim) ormanında bulunan ağaçlardır.

“of çok kral sucuk yapmış be”
-bob marley faruk
devamını gör...
adı berkcan arkadaşları onla yeni milenyumun einstein'i diye dalga geçiyor. berkean buna inanarak astroloji ilgilenmeye başlıyor ve zodyak ağlıyor.
(#6518850)
2000 kayıtlı yazar ama acilen astroloji, astronomi meteoroloji gibi bilimlerde sıyrılmalı kendini yer bilimlerine adaması gereken yazar.
yukarıdaki espriyi ben yapsam yerin dibine girerdim.
devamını gör...
gerçekten de garip garip düşüncelere sahip yazar. kendisi bile kendisini anlamakta güçlük çekmektedir bazen. ancak, hoşuna gitmeyen tanım yazıldığında o tanımı garip düşünce diye tabir etmek ise ayrı bir gariplik olsa gerek.
devamını gör...
nickini her gördüğümde istisnasız canım sucuklu yumurta çekiyor. ramazan ayı da yaklaşıyor. bu kadar kişinin ahından kurtulamazsın bu nick ile. bari sadece ramazan ayında şu nickini değiştir dediğim yazar.
saygılar. *
devamını gör...
her ne kadar bir sözlük emekçisi olsa da bir masal figürüdür. bir ağaç düşünün meyveleri sucuk olacak iş mi demek ki fantastik dünyada olabiliyor.
devamını gör...
gora adlı gezegende vardı bu ağaçlardan. bob marley faruk bir kaç tane toplayıp ateşte sucuk yapmıştı. canım çekti bak sabah sabah.

devamını gör...
altına mangal yakışacak ağaçtır. şöyle uzanacaksın bir elinde de mangallı yelliceksin. oh missss. ayrıca yazar kardeşimiz, kalemi daim olsun.
devamını gör...
sözlüğü canlandırmak için yaptığı çabanın gözden kaçmaması gerekir. kaç gündür en çok bu yazarın yorumlarını görüyorum. ellerine, parmaklarına, emeğine sağlık.* zevkle okuyup zevkle artıladığım ve dahi favladığım yazar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar