sultan papağanı

tıraşa gittiğim berber dükkanında tanıdığım papağan türü.tam papağan da denmez,papağan ile muhabbet kuşu arası bir şey.ötüşü çok gürültülü ve kafa ütüleyicidir.
devamını gör...
evimde olan papağan. seviyorum keratayı. en sevdiği yemeği söylesem inanmazsınız. kerataya somun ekmek içini kuru fasulyaya banıp verince kendinden geçiyo resmen.
devamını gör...
genelde tüyleri sarı beyaz renklerine sahip olan papağan türü. sanki dünyanın en dertsiz tasasız canlısıymış hep gülüyormuş gibi bir ifadeye sahip. üstelik gerçekten taklit yeteneğine sahipler konuşabiliyorlar.
devamını gör...
üç yıl önce eminönü mısır çarşısından bebek halde alarak ailemize katığım güzel canlı . hiç konuşsun alışsın diye baskı yapmadık ama bu canavar hepsini yapmaya başladı. evde ki herkesi tanıyor sevmediği biri olursa ısırır sevdiklerine kafasını uzatır okşa der tam beğenmese masajı ısırır .d tek alıcaklara erkek tavsiye ederim hem konuşma potansiyeli çok hem çabuk alışıyor .
bir çok hayvan bakmısımdır ama böyle insan gibi olanını görmedim . oturur fener maçı izler iki lafın belini kırarız o derece.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar