sümeyye nin adamları

edepsizliğin lüzumu yok arkadaş. müslüman bir hanım hakkında bu tarz ifadeleri kendinize nasıl yakıştırıyorsunuz. yok sümeyye nin trolleri, yok sümeyye nin adamları. karşınızda halka mal olmuş bir pavyon şarkıcısı yok, zırt pırt ismini gündeme getiremezsiniz. müslümansanız yapmazsınız. bir de kime ne kattı bu başlık? espri değil eleştiri değil tutulacak tek bir yanı yok. nedir yani?
erkekler kadınlardan daha gevşek ağızlı. kimse kusura bakmasın.

ha biri çıkıp diyecek ki ne var bunda hakaret yok. e senin annenin ismini başa koyup ayten in adamları diye başlık açılsa bir durmaz mısın bu nedir diye?

silinmesini rica ettiğim başlık. mümkünse bu tarz başlıkların tamamı silinmeli.


devamını gör...
bu ifadeyi buranın yetkili birisinin tanımında okudum ve başkanın adamları adlı film aklıma geldi. o tanımı hemen herkes okudu sözlükte gündem o mesele. ''o'' kullanınca (sümeyye'nin adamları) tepki yok ben kullanınca edepsiz olmuşum. Buradan çıkarımım; burada bu ifadeye verilen tepki yalandan. tek fark başlık olarak açmam. onda da yazdığım şu;

cogito sözlük'te varlarmış. buralarda bir yerde okudum. benden selam söyleyin, çok hanımefendi bir kız.

(bkz: başkanın adamları)

hiç bir edepsizlik yokken gelip insanı edepsiz göstermeye çalışmak yanlış olan. sanki sürekli sümeyye ile ilgili başlık açıyormuşum gibi. bir tane daha başlığım yok sümeyye ile ilgili. bana göre espri. beni gülümsetti ''sümeyye'nin adamları'' sözü. sanane kime ne kattıysa ? sana mı soracağım ne yazacağımı ?


EDİT: *
devamını gör...
sümeyye erdoğan a bir zarar vereceğini zannetmediğim ifade. olan bize oluyor. din kardeşlerimizden nefret edip oturuyoruz aşağı. bir insanın göz önünde olması ona hakret etmeyi meşru kılmaz. çıkın artık şu mağaradan.

senin anana bacına yapılsa ifadesi kreş terk tarzı bir ifade değildir bizzat hz. peygamber'in ifadesidir. kullanmaktan da sıkıntı duymuyorum. oldukça etkili bir empati çağrısı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar