sünnet olmayan kadın fahişe olur

ünlü ilahiyatçı prof. dr. cevat akşit'in açıklaması.

kesin hocaninkini kökünden diyeceğim de 81 yaşında taharet için bile zor kullanıyordur.

buradan
edit: hiç beklemediğim birisinden eksi alınca başımdan kaynar sular boşaldı. yahu kimlere adam demişiz de selam vermişiz.
devamını gör...
kendini genç bir homoseksüel kadın olarak tanımlayan orta yaşlı sünnetsiz aromantik swinger panseksüel bir adam olarak, bu ifadeden alındım. şiddetle kınıyorum.
devamını gör...
böyle insanların toplum tarafından ciddiye alınması beni endişendiriyor. Allah korusun umarım ciddiye alan insanlar yoktur. çok korkunç ifadeler.
devamını gör...
ooo kadın sünnetine de girişmişiz. güzel güzel. önümüzde geriye gidebilecek bir 150- 200 yıl kaldı.

gereksiz insanın gereksiz söylemidir.
devamını gör...
ulan mevzunun neresinden tutsam bilemedim. evvela hadis diye okuduğu metin, onun kast ettiği anlamın tamamen dışında bir şey söylüyor. "fazla kesme ki, kadınlar daha cok lezzet alsınlar " kocaların da daha çok hoşuna gitsin" fakat adamımız alacağı zevkten mahrum olmayacak olsa, oraya beton döktürüp mevzuyu kökten halledecek. neyse ki kendisine kıyamadığından ondan vazgeçiyor.

sonra ne diyor? ''kadınların bazısı biliyorsunuz erkekleri baştan çıkarıyorlar.'' lan geri zekalı kadın dediğin bu meziyete sahipse kadındır, değilse asker arkadaşıdır. ayrıca fahişenin önde gideni sensin.

''siz ona fahişe diyorsunuz. sanat ediniyor bunu. sonra da ağlıyor kadın, karşılaştığınız zaman ağlıyor... istemiyorum diyor, şöyle diyor, böyle diyor... bunun nedeni ne olabilir? nedenlerinden birisi bu olabilir. kadın namuslu ama duramıyor. evet duramıyor; erkekler çok uyanık olmalı, karısına çok dikkat etmeli.''

adamımız son olarak bilimsel ve sosyolojik tahlillerde bulunmuş. neymiş efendim; kadınlardan bazıları önüne geçemedikleri bu yüksek arzudan ötürü fahişelik yapıyorlarmış, sonrasında ağlıyor, dizlerine vuruyor ama bırakamıyor. işte bunun bir nedeni de sünnet olmamalarıymış. lan sövmeyecem! aman ha erkekler uyanık olun, karılarınız böyle arzulu olabilir dikkat edin diye de uyarıyor.

ulan bütün bir islam nizamını, bizim koca öküzün mutlu ve aldatılma endişesi duymadan seks yapabilmesini sağlayan bir şey olarak yorumladı ya.
devamını gör...
bir şaka olmasını temenni ettiğim açıklamadır. 1400 senedir tüm alimler dini yanlış anladı bir tek cevat beyefendi doğru anladı dini galiba. bıktırdı artık bu hoca görünümlülerin sansasyonel açıklamaları.
devamını gör...
şükürler olsun ki Allah kuranı muhafaza edeceğini taahhüt altına aldı da bu başıbozuk ruhban sınıfı islam dinini yahudilik ve hristiyanlık gibi tahrif edemedi. gerçi ettiler ama kendilerine biat eden akılsız taife için geçerli bir durum bu. Allah'a şükür biz kurana ve peygambere tabiyiz.

kadına cinsel yaşam hakkı tanımayan bu uçkuru düşüklere şişme kadın öneriyorum. zira sünnet edilmiş bir kadınla şişme kadının pek de bir farkı yoktur.

tüm kötülüklerin anası olarak kadını gören bu sözüm ona püripak zihniyetlerin bilmesi gereken şey şudur ki: kadın sünnet edilmiş olsa dahi ata, köpeğe, eşeğe ve dahi taşa tecavüz edecek tıynete sahip yürüyen bir testosteron için tek çare kimyasal hadımdır. o yüzden fuhuşu ve fahişeliği bitirmek istiyorlarsa önce iğneyi kendilerine batırmalılar.
devamını gör...
bu dayı hangi gezegende yaşıyor ya, "kadınlar duramıyor, erkekleri baştan çıkarıyor, işte karılarınıza sahip çıkın v.s." lan memlekette kadın sokağa çıkarken iki kere düşünüyor. her yerde, her gün dayak yiyen, öldürülen kadın haberleri var. daha haber olmadığı için duymadığımız niceleri var. bırak baştan çıkarmayı, kapısını kitleyip yattığı evine zorla girilip tecavüze uğrayan 80 yaşında kadınlar var. ne anlatıyon dayı sen? nerde yaşıyon, nasıl bir ortamın var senin?
devamını gör...
malezya'ya giden insanlardan duymuşsunuzdur. müslüman bir ülke olmasına rağmen geylik çok yaygınmış. neredeyse tüm marketlerde gey dergileri de açıktan satılıyormuş. ve tek sebebi bu ülkedeki kadın sünneti olduğu söyleniyor. ne alakası var diyenler için biraz daha açalım. kadın sünnetinden sonra vaginal ilişkiden kadının haz alma oranı neredeyse tamamen kayboluyor. ve kadınlar anal ilişkiye yöneliyor. anal ve vaginal ilişki farkının kaybolması neticesinde de geylik toplumda yaygınlaşıyor. kadın sünneti islami bir gelenek falan değildir. toplumsal bir sapkınlıktır.
devamını gör...
kapatılması gereken başlıktır. yanlış bir söz olduğunu 19 bin alem anladı. hala ne diye millet "ben de bir şey söyleyeyim" diye başlığın altına doluşuyor anlamıyorum. tamam lan anladık. şu başlığı görmek bile istemiyoruz yeter yahu.
devamını gör...
ifadenin geçtiği video buradadır.
her cübbeliyi savunacağız diye atmadığınız takla kalmıyor. ne demiş hoca hele anlatın bir de biz de bilelim.
devamını gör...
bu kadın sünnetleri mısır ve bazı afrika ülkelerinde yapılan bir faaliyet. ilk önce anlam veremedim dişi kişiye ne sünneti yapılacak diye. sözde kadınların cinsel haz almasını engellemek için klitorislerini dikiyorlarmış. bunu savunan hocaya göre islam bunu emrediyor. ama diğer islam ülkelerinde yok. yakın zamanda yanı başımızda kuzey ırak' ta da yaygınlaşmış bu faaliyet. yani afrika'dan zıplayıp diğer bölgelere uğramadan nasıl ıraklı kürtler arasında gelenek olmuş ? sünnetten önce bunlar irdelenmeli.
devamını gör...
leş yani başka diyecek söz bulamadım. ilk günlerde yakaladığım motivasyon giderek azalıyor burada. bu başlığa tahammül edemeyip eksilemek ya da eksi veya artı vermeyerek uzak durmakla kadın sünneti gibi bir şeyi desteklemek veya sırf söyleyen dinci diye eksilememek işte bu duruş burada kitlesel bir hal almış, rahatsız edici bir şey bu. bilmiyorum canlar, sonunda haydi ekşiye diye diye beni de küstürüp göndereceksiniz, üzülüyorum. 2-3 beğeniden ötesi yok haklı serzeniş ve eleştirilere. kalkıp eski türkçe dinci bir şey yazılsa 20 kişi artılıyorsunuz. alın siz oynayın tamam diyesi geliyor insanın az kaldı.
devamını gör...
sokakta hanımefendi mutfakta aşçı ve yatakta fahişe olması eşinin daha çok hoşuna gidecektir. sokakta fahişe olması ise bununla alakalı değil herhalde. genç yaşında dul kalıp 2 çocuk yetiştiren iki tanıdığım var, arkadaşımın annesi olur. bir tanesi de komşum olur. köylerde ne kadar çok dedikodu olduğu aşikar lakin bu iki kadın hakkında da tek bir laf edildiğini duymadım. hatta birisi anam gibidir, görsen oturup konuşsan bu kadın değil melek dersin. demek ki sünnet olmayan kadın fahişe olmuyormuş bu zihniyet meselesi imiş.

ayrıca bu mantık doğru ise aman hocam senin yaş ileri ama biz daha genciz. birisi de çıkıp ''erkekler evlenemiyor sonra sağa sola saldırıyor. evlenemeyen erkeklerin orası kesilsin'' derse ne edecüük?
devamını gör...
bu hoca hacı tayfasının kadınların cinsel organına bu kadar kafa yormasını çözemedim. bedevi geleneklerini islama yamama hastalığından ne zaman kurtulacağız bilemiyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar