sürekli uyuma isteği

kan şekerinin yükselmesi, halsizlik, bünyedeki zayıflık , uyuşukluk ya da bunalım hali göstergesidir. yaz öğle vakitleri vazgeçilmezdir. saatlerce uyurum.. bunun sebebi ise tembellik..
devamını gör...
her ne kadar önemsenmese ve sadece yorgunluğa bağlansa da aslında çeşitli rahatsızlıkların belirtisi olabilir. depresyonun yanında vitamin eksikliği, kansızlık, troid bezlerinin az çalışması, uyku apnesi, şeker hastalığı gibi çok çeşitli hastalık belirtisi olduğundan önemsenmeli ve bir doktora görünülmelidir.
devamını gör...
son ıkı gundur başıma gelen durum. kilo aldırcı iştah acıcı diye verılen ilaçların etkisi sanırım boş yer görünce uyuyorum gerçi yürürken filan da uyuyor gibiyim bakalım ne kadar sürecek zor bir durum...
devamını gör...
tsh degerlerinize baktirmanizi onerdigim, can sikan bir durum. hasimato olabilirse vucud kendiyle savasmaktan yorgun dusuyor olabilir ki kiyamam. b12 eksikligi de olabilir. ona da baktirin baktirmisken.
devamını gör...
benim muzdarip olduğum durumdur . fiziksel faaliyetim farketmez , ister bütün gün evde oturayım ister kilometlerce yürüyeyim , biraz yatakta uzansam hemen gözlerim kapanıyor , bu durumu anlamadım gitti .
devamını gör...
depresyonun habercisi olabilir. bir uzmana başvurulabilir yahut öz gözlem ile sebebi bulunabilir. ciddiye alınması gereken bir durum olduğunu düşünüyorum.
devamını gör...
herhangi bir sağlık problemi neticesinde gerceklesmiyorsa, muhtemel bir depresyon başlangıcının haberi olabilir. bunun yanı sıra beslenmenizi gözden geçirmeniz gerekebilir. hiç biri değil mi? o zaman tebrikler siz bir gebeşsiniz.
devamını gör...
depresyon belirtisi belki de kendisi. ama vücuttaki b12 eksikliğinin de yorgunluğa sebep olduğu söyleniyor. ancak ben en ziyade zihnen ve duygusal olarak yorulduğum bilhassa kırıldığım, incindiğim zamanlarda gözlerime bir perde iner ve uyumak isterim. galiba kasların gevşemesi ve duygusal yoğunluğun azalması bu şekilde oluyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar