survivor

destiny's child grubunun "at dansı" yaptığı klibin şarkısı. klibin başında bunlar ıssız adaya düşen parti kıyafetli kızlar olarak karşımıza çıkıyorlar, bir müddet kumsalda "vahey vahey" tadında sürünüyorlar. sonra bakıyorlar çare yok amazon kıvamına giriveriyorlar. ondan sonrasından bir süre "zenci gerdan kırması" figürü ile bize artistçe hareketler yapıyorlar. parmaklarını "no no no" yani "siz anlamazsınız bizim çilemizi" dercesine sallıyorlar. sonra at dansı geliyor. sonrasını izleyemedim. sözlük için bu kadarına katlanabildim.

at dansı: at gibi bacaklara sahip olan insanların o bacaklarının diz kısımlarını karınlarına kadar çekip sonrasında ayaklarını yere "höldürt höldürt" diye sertçe vurmasıdır. yeterli vurgu verilebilmesi için sizin ya da kameranın aşşağıdan bakıyor olması lazım olaya. anlatamadım mı? şöyle bir göselimiz var, buyurun pekişsin açıklama;

2:27 ile 2:30 arasındaki hareketlere dikkat.
devamını gör...
gayet sağlam yarışmadır. hile falan yoktur. yarışmacıların 500.000 tl için önümüzdeki haftalarda birbirlerini öldürme ihtimalleri vardır. ayrıca merve bu hafta ihsana ve başağa iyi ayar vermiştir. intikamını almıştır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar