bir çapsız muhalif gerçeğidir. devlete saldırmada efsane performans sergileyen tiplerin terör örgütüne çıtı çıkmamasıdır. haa bu çapsızların içinde bir de yüce Allah a küfredecek kadar düşük profilli tipler de mevcut. kaz dağları diye duyar kasarken ormanları yakıp, kül eden pkk teröristlerine tek kelime etmezler. hatta terör örgütünün ayakçılığını yapan sözde belediye başkancıklarına sahip çıkmaktan da çekinmezler.

daha tonlarca örneği mevcut bu meselenin. ama kaç örnek verirsem veriyim anlamayacaklar.
devamını gör...
demeyelim demeyelim de... yerim susamayanların hümanizm aforizmalarını. yalınkatı tümcelerle twitter idiotları üzerinden duyar kasan popülarite peşindeki üç beş ergen ne diye bu kadar gündem oluyor? devleti çocuk katili addedip 10 yaşındaki çocuğa polis taşlatanlara neden tek söz söylenmiyor? kadına şiddet diyor, kadın mühim erkek piç mi? şiddete karşıysan tümden karşı olacaksın, zulme karşıysan her türlüsüne karşı olacaksın. müptezeller... neyse.
devamını gör...
katılmadığım tespit. şahsi gözlemim bu şarkıya hak verenlerin "davul zurnalı terörist karşılaması"nda veya kırmızı bültenle aranan teröristin devlet televizyonunda röportaja çıkarılmasına en büyük tepkileri verdiğini, yine susmadıklarını görürsünüz. tam tersi pkk karşısında susulduğunu iddia edenlerin sessizliği gözünüze çarpar.
devamını gör...
fazla konuşmaya gerek yok. abdullah öcalan imralı adasında olduğu gibi duruyor. kimse birbirini suçlamasın. bizde birlik beraberlik ancak tehlikeli durumlarda söz konusu, tehlike arz etmeyen durumlarda birbirimizi yer bitiririz.
devamını gör...
bir kaç gündür kim ne dedi, ne söyledi gözlemledim. susamam diyenlerin ifade ettikleri eleştirilere yapıcı yanıt veren iktidar yanlısı kimseyi görmedim. tencere dibin kara seninki benden kara kıvamında bir tartışma ortamındayız. sen iç muhasebeni yap, eksikliklerinin ve hatalarının bedelini ödemeye başla sonra öteki tarafa ne cevap vereceksen ver.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar