suspus

ünlü rap sanatçısı ceza nın çıkardığı son albümün adı. ayrıca albümle aynı isime sahip olan şarkıya çekilen klip de türkçe rap tarihinin en güzel ve kaliteli klibidir.
devamını gör...
olmuş olan albümdür zaten sagopa ve cezadan başka doğru düzgün rap yapılmayan bir ülkede cezanın 5 yıl albüm çıkarmaması rap dinleyicilerini üzmüş olsada ortaya çıkan bu albüm cezayı af ettirdi millete.
devamını gör...
cezanın bir albümü ve albümün bir şarkısıdır.olmuş olan albümdür zaten sagopa ve cezadan başka doğru düzgün rap yapılmayan bir ülkede cezanın 5 yıl albüm çıkarmaması rap dinleyicilerini üzmüş olsada ortaya çıkan bu albüm cezayı af ettirdi millete.
devamını gör...
çıktığından daha şimdi haberim olan albüm.

şarkıyı yeni dinliyorum. ilk izlenim tam anlamıyla bir rap şarkı dinlediğim.

sagopa mı ceza mı ayrımına gitmedim hiç. sagopa yı daha çok dinledim ama ceza yı da ihmal etmedim. suspus ise gerçekten herşeyiyle olmuş bir şarkı.
devamını gör...
“hızlı söyleyen ben değilim/ yavaş dinleyen sizlersiniz hep” diyerek akıllı-deli mevzusuna hafiften gönderme yapmış ceza bu parçasında. 2015’te çıkan albümünde yer alan bu rap’i 2019’da ilk defa dinliyor olmamı garipseyenler olacaktır. denk geldim, güzelmiş.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar