yeşilçamın en fantastik tasarım harikalarının versusu.
gulyabani muhterem bir zattır camiden eve arada belirir kaygısızdır. camgöz'ün varı yoğu boğazıdır, uğruna babasını tanımaz.
devamını gör...
mortal kombat'ın yahut tekken'in yeni versiyonunda bulunsa acayip sükse yapacak olan karakterler ikisi de. bu oyun firmaları işi bilmiyor arkadaş, biraz da bize bakıp ilham alsınlar. bizde ne fantastik karakterler var ohoo. bir düşünsenize nihat doğan yılmaz morgül'e uçan tekme atıyor, yılmaz morgül de ona aduket fırlatıyor falan.. hayalimde canlandırmak bile tüylerimi ürpertti vallahi.
devamını gör...
darwinci gözle bakıldığında ki bu modern bilimle eşdeğer manadadır; ahtapot hasımlısı tarkan'ın peşinden karaya çıkmıştır, zamanla kolları yavaş yavaş dökülmüş ve süt kardeşler filminde gulyabani olarak gözler önüne çıkmıştır. bu iki olay arasındaki zaman dilimini nerede nasıl geçirdiği ise tarihin karanlık sayfalarında kaybolmuş; arkeologlardan zamanlarını maya takviminin kalıntılarını bulmak için değil bu hakikati çözmesi için kullanmalarını rica edilmeli.
devamını gör...
gulyabaniden hiç korkmamıştım fakat o ahtapot yok mu. benim kabusum olmuştu. tarkan filmlerinden nefret etmiştim.
zaten ondan sonra izleyemediğim tek filmde zombi filmleri oldu. benim için zombi ile eş değer.
devamını gör...
ikiside çocukken izlenmemelidir. türk film tarihindeki hayal gücü oranının tavan yaptığı anlarda ortaya çıkmış eserlerdir. ahtapot dünya üzerideki diğer ahtapotlardan korkmanıza ve nefret etmenize yol açar ; gulyabani ise komedi filminde korku ve psikolojik etki dozunun ne derece arttırılabildiğini göterir. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar