suzin

suzin akalan. youtube'da sofar'dan ordan burdan, az bulunur sesler dinlerken otomatik oynat'tan rastlanılan müzisyen. aynı zamanda sanat galerisi hint felsefesi işleri de varmış sanırım. çok bi bilgi yok internette. bi tane mülakat var o da müzikle ilgili değil. ordaki ifadelerden izlenimle ziyadesiyle elit bir aileden geldiğini sanıyorum. müziği de profesyonele dökme amacında değilmiş. halbuki acayip iyi bir ses rengi var. kalemi de var göründüğü kadarıyla. her neyse hepi topu 5-6 video var zaten onlara geçelim.

kendi yazdığı bir şarkı sanırım, tasavvuf etkileri var:


sofar:


bi de feat yaptığı bi kayıt var ki en muazzamı o bence. şarkı çok iyi söyleyen de çok iyi feat de çok iyi. onu da meraklısı arar bulur.
devamını gör...
ses ile görüntü uyumu müzik dünyasında az bulunur şey o yüzden daha kıymetli oluyor. şarkı sözleri özellikle indie parçalarla kıyaslanınca ortalamanın üzernde ekledim favorilere. ancak zaten çok az şarkı var çok şarkı yapınca genelde bu istatistik düşer ileride göreceğiz.

bilhassa rüya teknesi'ni çok beğendim: dolduralım ne varsa fazla gelirse yükümüz eksiltiriz, dalgalara karışır köpük olur*

gerçi sözler suzin'e mi ait bilmiyorum. itiraf etmeliyim ki kadını görünce the dø solistine mi özenmiş diye geçirdim içimden ama haksızlık etmişim.

neyse buradan kalan beğenimi alican aramacı başlığına bırakıyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.