suzuki vitara

çoğu kişi belki sevmiyordur ama ben suzuki otomobilleri hep sevmişimdir. canavar gibi olurlar. son modelleri ise son derece hoş tasarıma sahip, şirin mi şirin, tatlı mı tatlı arabalar. bugün gördüm bu namussuzu. küçümencicik bir şey. dedim kesin 60-70 bin gibi bir şeydir ama değilmiş. 100 ila 130 arası değişiyor. yine de 4x4, 1.6 motor 120 bin civarı. aslında pek de pahalı değil. diğerlerine kıyasla tabi.

devamını gör...
2020 model vitara 1.4 glx premium 4x4 at(çift renk) en full versiyonu takas destekli 234.900 tl anahtar teslimi olan suv. en baz versiyonu ise vitara 1.4 gl+ 4x2 at(tek renk) takas destekli 175.900 tl
devamını gör...
şu an kullandığım başka model suv ye alternatif olabileceğini düşündüğüm araç. suv araçlar genel olarak normal otomobillere kıyasla çok avantajları var. kullandıkca bu avantajlar vazgecilmez olabiliyor. dag bayır aksiyon seven biriyseniz özellikle. ayrıca şehir içinde de büyük avantaj saglıyor. ha biraz boyut olarak büyük olsalar bile yerden yüksek oluşlarının çok fazla avantajı oluyor.
devamını gör...
iki ay önce bahsettiğimde 175.900 tl olan baz versiyon araç, bugün 187.900 olmuş. ayrıca sipariş üzerine üretiliyor sanırım bugün sipariş ederseniz ağustos sonu teslim. ayrıca 1 haziran da yine zam gelecekmiş.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar