system of a down

konserlerinin birinde, bir rivayete göre; konser alanının girişine "köpekler ve türkler giremez" ibaresini tabelalaştırıp astıran, kışkırtıcı ve antipatik bulduğum gruptur.
devamını gör...
güzide rapperlarımız kerim ve yunus emre tarafından paçavralar yakılsın adlı parçalarında ermenilere,yahudilere,israillilere vede daha bir çok anti-türk zihniyeti besleyen kişi yada oluşumlura verilen ayarlardan nasibini alan fantazi grubtur zira severler bunlar grubu

ahanda o şaheser
devamını gör...
konserlerinin girişleride yazdığı idda edilen "köpekler ve türkler giremez." sözü zamanında, iron maiden, ozzy osbourne, manowar, slayer için de söylenmişti. ilginç, hiç bir kimse de herhangi biri için kanıt sunamamıştır. bir grubu, türk düşmani ilan etmek istiyosan basit: "hihihi konserlerinde köpekler ve türkler giremez yazar." system of the down, kendi halkları için hakklı bi mesele olan ermeni soykırımının tanıması için bazen ani politik çıkışlar yapar. ötesi yok.
devamını gör...
dedeleri daha ninelerine yeni yeni bıyık burmaya başladığında bi olay olmuş bizim çocuklarda heyecan yapmışlar kasıyorlar kendilerini tabi bunu duyan türk karşıtları dururmu .
"haklılar haklı oldukları davalarında sonuna kadar gidecekler yürüyün aslanlarım"tarzı gazı yüklemektedir hayır artık ellerine ne geçecekse ben hiç bir türk sanatçı yada sanatçıların yunanlılara karşı nefret besleyen parça bilmiyorum nedense.

devamını gör...
bu tipler her fırsatta türkler'e ve islamiyet'e hakaretler yağdırıp konser verirken, bizim ülkemizde bunları seven ve dinleyen bir kitle oluşmuş durumda. yani anana, babana düz gidip yine de sevmek gibi bir şey olsa gerek.
devamını gör...
türkleri sevmediği ve türklere köpek muamelesi yaptığı bilinen ve bu yüzden asla dinlenmemesi gerektiği savunulan gurup.aynı zamanda güzel parçalara sahip olan gurup.türklere nasıl davrandıkları yada sevip sevmedikleri beni ilgilendirmiyor parçaları güzel ve dinlenesi .
bir örnek için;

(bkz: lonely day)
devamını gör...
holy mountain parçası bizlere çok güzel hakaretler ve küfürler savurur, bazı zevatlar bunu bilmeden dinlerler. bu konuyu da o zevatlara anlattığında "yaaaa abiii ben adamların şarkılarını seviyoruuum" derler, bizde " ya gerizekalı tamam sevebilirsinde kendi kendine neden küfür ediyosun a benım salağım" deriz.. anlamazlar. öyle bir gruptur.
devamını gör...
ülkemizde neden dinliyorsun sorusuna "abi ben adamların müziklerini seviyorum" diyebilecek kadar, aptal fanatikleri olan, içi boş faşist grup.
devamını gör...
ulan biz yapmadık diyoruz ama siz yaptınız diyorsunuz. kaç kişiymiş sayı 1 milyon. gönderin 250.000 kişi biz size onları 1 milyona tamamlar göndeririz . şeklinde bir çözüm yolu bulunan faşist ermenilerin faşist grupları.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar