t a m a m

#siyaset 

türk siyasetinin zirve ismi, büyük deha ve cumhurbaşkanlığı seçiminin açık favorisi temel karamollaoğlu nun desteklediği twitter şeysi.
devamını gör...
gideceksin t a m a m gibide kullanılabilir.
devamını gör...
küfrün birleştiği tt. eyy deccal işin gücün, tüm kuvvetin sanal. böyle sanal mecralarda öter borun ancak. bak müritlerin nasılda abanıyorlar tt'ye. seviniyor musun? temel amca da katılmış saflarına. ahahah sizler için çok acıklı bir azap hazırlanıyor.
devamını gör...
bu insanlar sosyal medyanın ülke gerçeklerini hiçbir şekilde yansıtmadığını ne zaman anlayacaklar acaba. yine de taraf belli etmem gerekiyorsa 1 2 3 4 tamam, daha da anlatamammm diyorum.
devamını gör...
muhtemel diyaloga vesile olmuştur.

rte: milletimiz tamam derse kenara çekiliriz.

millet: t a m a m

rte: tamam diyen haindir, fetöcüdür, münafıktır.

tanım: twitter'da trend topic olan hükumete tepki hashtagidir.
devamını gör...
demokrasi teorisi açısından yaklaşılması gereken bir konu. burada kastedilen millet kavramı da açıklanmaya muhtaçtır. ayrıca demokrasilerde halkın oy birliği ile olmasa bile yaygın desteği ile iktidar olmak , sistemin ruhuna daha uygundur. % 51 i yakalayayım da gerisi mühim değil demek sistemin arkasından dolasmaya çalışmaktır.
devamını gör...
%51 sistemin arkasından dolaşmakmış hayırdır bu ülkede yek pare bir %49 mu var zannediyorsun?

bu ülkede
a partisi %50
b partisi %25
c partisi %10 vs. oy alırken milletin yaygın olarak desteğini alan partinin a partisi olduğı gün gibi ortada.

(bkz: ok)
devamını gör...
milletimiz 'tamam' derse kenara çekiliriz, diyen cb'nın bu beyanından sonra sosyal medyada gündem olan ibare. bununla beraber millet oyları ile 'devam' derse de 'bunlar zaten makarnacı ya' diyip ağlamaya devam edecek olan adamlar, 'tamam' çıkarsa da bırakıp gitmez diyorlar.
devamını gör...
çoluk çocuğun yeni heşteg oyuncağı olabilir ancak derken koca koca adamlar da dahil olmuş. artık ota bota tamam diyen tiplere denk geliriz derken karşı grup da devamlamaya başlamış. oooo sosyal medyada işler karışık, deli bir eğlence ve klavye savaşı izliyoruz. he mmo da durur mu tuzluğunu kapıp gelmiş. bir eksik kalsanız azıcık ciddiyet olsa şaşardım zati.

devamını gör...
saçma saçma şeyler. tamam da saçma devam da saçma. twitter'da tamam diyerek harcanacak enerji köylere, kasabalara gidip partini anlatarak harcanmalı. rte yi zerre sevmem fakat muhalefetin içine ergen çocuk kaçmış.
devamını gör...
bakalım akpliler tamam dememek için hangi kelimeyi kullanacaklar. buda nerden çıktı demeyin, referandumu yasayan biri olarak şeyettim.
devamını gör...
yıllar önceden subliminali yapılmış!

işte o kan donduran görüntüler:

(06.10'dan itibaren)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.