takip edilesi instagram sayfaları

aynı adla bir blog sitesine de sahip glutensizdunyacom, en az sentetik ilaçla sağlıklı kalmayı önemseyenlerin keşfetmekte geç kalmaması gereken bir hesap.

aynı zamanda milliyet gazetesinde de yazan sayfa sahibi merih şengel internet aleminde tanıdığım en kibar, en insancıl ve çok ince bir zekaya sahip nadir insanlardan. araştırıyor, soruşturuyor, doktoruna danışıyor, uyguluyor, balık tutmayı öğretecek miktarda paylaşıyor. uzun zamandır takipteyim. yanlışını görmekten korktuğum insanları çok seviyorum. sevdiğim insanların yanlışını görmekten korkuyor da olabilirim.
devamını gör...
pek ilgi çekeceğini sanmasam da hayranlıkla takip ediyorum. doğal ahşap ürünler yapan ve kişiye özel de çalışan tasarımcı zanaatçı çekirdek aile. dillerini anlamıyorum ama olsun. * buradan
muazzam ürün tasarımları var. hepsi beniiim olsa. atölyeleri evleri iç içe. masif masa tablası ya da kaşığı yaparken çocuklar koşturuyor arada. bazen çocuklarla delirip videolar atıyorlar. home sweet home dergisinden fırlamış huzur ehli aile örneği.
atölyenin güzelliğine bakın.


devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar