imamoğlu'nun yeni taksi plakası teklifi sonrası taksiciler federasyon başkanı ortalığı ayağa kaldırırız, siyaseti değiştiririz diyerek tehditvari bir açıklama yaptı.

herhalde ülke genelinde chp-ak parti-iyi parti-mhp tabanında neredeyse yüzde 80'den fazla bir mutabakat söz konusu. halk taksicileri, hallerini, tavırlarını, kibirlerini, kirliliklerini sevmiyor ve kısa sürede uber sisteminin ve benzerlerinin geri gelmesini istiyor. elbette bu teklifin arkasında başka bir rant var mı bilemeyiz lakin ne olursa olsun ülkeyi mafyavari şekilde kafasına göre evireceğini zanneden bu mağara kafalı adamların bir ders alması şart.

hükümet bu hususta nasıl davranacak bilmiyorum ama teklif chp kısmından geldi diye bu konuda tavır alırlarsa ciddi bir tepkiyle karşılaşılması kaçınılmaz. bazı hususlar devletin bazı kısımlar belediyedilerindir. lakin taksi sorunu net ülke sorunu bu konuda birşeyler yapılması gerekiyor diye düşünmekteyim.
devamını gör...
kendi ettiklerinin sonucudur. turistlerden, şehrin yabancılarına kadar dolandırmak bunlarda, kaba davranış, küfür, şiddet bunlarda, trafiğin anasını ağlatmak, insanların canını tehlikeye atmak bunlarda, kendilerini devlet üstü görüp tüm ülkeyi tehdit etmek bunlarda.
oy uğruna uber'i kovmak yerine yasal bir zemine oturtulup, bu haydutlara güzel bir ayar çekilseydi şimdi daha farklı olurdu.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar