öncelikle yönetimden sansür talep ediyorum. sonra belirtmeliyim ki bu iğrençlikleri böyle nezih bir ortama taşımamın tabi ki bir nedeni var. öncelikle feminizm denilen bu kepazelik, toplumun tüm ahlaki değerlerinin dibine dinamit koymayı hedefleyen ve derhal önlenmesi gereken bir oluşumdur. kadın hakları kavramının arkasına saklanıp bu rezil başkaldırıyı düzenleyenler kimlerse bunun bedelini ödemelidir. unutmayın! yarın bir gün kızınız "vajina benim beden benim, istediğime veririm. sanane!" diye karşınıza çıkınca çok geç olabilir.

daha nice mide bulandırıcı pankart için google'a aratmanız yeter. eğer devlet bu pisliğe bir kez daha izin verirse o devletten de hesap sormak müslümanlar olarak üzerimize vazifedir. bunu bir düşünün.
devamını gör...
bir gün helak olacağız ama kimin umurunda ? nasıl bir toplum olduk ki yapı taşı kadınlar bu duruma geldi anlamak mümkün değil. insan hayatı aile ile başlar, bunları gördükçe ebeveynlerime olan şükrüm artıyor.
devamını gör...
gerizekalıca bir eylem. hem kadın cinsel obje değil de hem bu pankartlarla gez. mal sürüsü.

kısaca inançlı arkadaşlarım bunlar sadece alamet ve bunlar iyi günlerimiz öyle zaman gelecek ki bunlardan kat kat azgın ve sapık kimselerle dolacak dünya
devamını gör...
"özgür kadın" propagandasının altında ne yattığını gayet iyi anlatmış pankartlardır.

o toplumdan bir kadınla evlenileceğine kerhaneden bir kadınla anlaşıp evlenmek daha yeğdir.

en azından kerhanedeki ne halt karıştırdığının farkındadır, Allah' a kafa tutmuyordur.
devamını gör...
düşüncesizlerin elinden "eğlence olsun" diye çıkan pankartlardır. virginia woolf'dan george eliot'tan alıntı yapmak zekalarını aşar tabi onlar da haklı. fikri olmayanların düşünce özgürlüğü kapsamında düşüncelerini dile getirebiliyor olması bazen çok sinir bozucu oluyor.
devamını gör...
bu pankartları açmak yerine anadan üryan yürüseler daha samimi ve dikkat çekilirmiş.. meme de senin mabad da senin evet ama bu kadar da alçalıp bir uyduruk günü daha iğrençleştirmenin ne mantığı var??
devamını gör...
gerçek feminizm bu değil deyip sıvışmak kadınlarımıza ne kazandırır ?
kökü dışarıda olan her akım bize yabancıdır.
kendi problemlerimizi, kendi kültür kodlarımzla çözmek zorundayız, yoksa problemler daha da büyür ve çıkmaz hale gelir.
devamını gör...
kadınları aşağı gören zihniyetle bu zihniyet arasında bir fark göremiyorum. iki tarafta kadınlara zarar veriyor. ahlaksızlıklarını feministlik adı altında topluma empoze etme çalışmalarından başka bir şey değildir.
devamını gör...
benim pankartlardan anladığım(genelleme yapmayayım) bu bu pankartlarla isyanını dile getiren kadının temel sorunu cinselliği özgürce(!) yaşayamaması. çalışma alanında eşit haklar, aile içi sorumlulukların paylaşımı, eşit eğitim fırsatı v.s pek umurlarında değil gibi. önce şu sevişme işini çözelim, en önemli meselemiz o gibi bir durum var.. erkek istediği ile istediğini yaşıyor, bunda utanacak bir şey görmüyor ama kadın olunca türlü yaftalar. o yüzden biz de isterük diye başlayan bir isyan. bu kafa bana çok sakat geliyor. normal olan toplumun erkeğin cinsel hayatına gösterdiği serbestiyeti kadına da göstermesi değil, tam tersi erkeği frenlemesi. zaten cinsellik meselesi bu kadar serbest, özgürlükcü bir hadise değil, olmamalı. elbette bir eşitlik gerekli, ancak bu eşitlik birinin yaptığı yanlışı yapabilme hakkını talep ederek olmamalı. tam tersine o yanlışı onun da yapmasını engelleyecek bir tavır ortaya koyabilmeli. mesele biyolojik bir bekaret mevzusu da değil. dürüst olalım toplumda kadın, her haltı yiyen adama ahlaksız, namussuz gözüyle bakıp onu toplumun çürük elması olarak mı görüyor, yoksa tam tersi "kazanova" , "çapkın erkek" görüp tam tersi daha mı itibarlı buluyor. kadın, hayatına sokacağı erkek de iffeti, namusu kaçıncı sırada sorguluyor.
normal olan her haltı yiyen erkeğin yediği haltla gurur duyup, itibar elde etmesi yerine, toplumun onu ahlaksız,namussuz birisi olarak itibarsız ve güven duyulmayan toplumun çürük elmalarından olarak tanımlayabilmesi.

mesele dünyanın her yerinde kadının metalaştırılması, iş dünyasında eğitimde fırsat eşitlikleri boyutunda biz kim kimle sevişebilir onu tartışıyoruz. kadının cinsel obje olarak görülmesi, metalaştırılması dünya feministlerinin kırmızı çizgisi , bizde vajinası var diye övünen var. cahilin özgüvenli olanıyla uğraşmak daha zor.
devamını gör...
bu tiplerle sürekli aynı ortamda kalan kişileri bir düşünün. kişi bulunduğu ortamın boyası ile boyalanır. bunların öğretmen, psikolog, doktor, anne vs. olduklarını varsayalım. yetiştirdiklerinin/yetiştireceklerinin de ne olacağını az çok kestirebilirsiniz. bunlarla aynı ortamda çalışan erkeklerin akıbetini de düşünelim. kocanızın, babanızın, kardeşinizin böyleleriyle aynı ortamda bulunmasını ister miydiniz? bunlar hayatımızın her alanında. uzaydan gelmediler.

işte anlamadığım nokta bu. kadınların bu duruma daha çok tepki göstermesi gerekirken bakıyorum ki neredeyse hiçbirinde ses seda yok. tepki gösterenler hep erkekler. halbuki erkekler, bir erkeğin kadına zalimlik veya kötülük yaptığını görse direk üstüne çullanır. çünkü kendi adlarını lekelemiş oluyor. aynı şeyi kadınlardan da bekliyoruz ama kimsede ses seda yok. sadece "yanlış" demekle yetiniyorlar. garip bir durum.
devamını gör...
ilginç olan şu; bu insanlar çatır çatır o pankartta yazanları yapıyorlar, kimsenin onlara karıştığı yok zaten. peki ama neden bunu “ister yaparım ister bilmem naparım” şeklinde ilan etme gereği duyuyorlar? çünkü arkadaşlar bunların hepsi bir yerlere bağlı yapılan eylemler. bu ilan ediliyor ki gitgide normalleşiyor, normalleşmiş. normalleşmiş ki bunu açıp sokakta yürüyebiliyor bu insanlar.

ama Allah’a şükürler olsun ki onun bir düzeni vardır ve ona karşı gelenin sonu kötü olacaktır. ve düşüncem o ki bu insanlar genel itibariyle çocuk sahibi olmak istemeyen kesimden olduklarından soyları çok devam etmeyecektir. etse bile yeni nesil babası meçhul bir yaşama mecbur olacağı için ve bu hayata bu kafanın sebep olduğunu anlayacağı için* böyle bir hayattan * nefret edecektir.
devamını gör...
nur sur. 30: mümin erkeklere söyle: bakışlarını yere indirsinler. cinsel organlarını/ırzlarını korusunlar….

nur sur. 31: mümin kadınlara da söyle: bakışlarını yere indirsinler. cinsel organlarını/ırzlarını korusunlar.

nisa sur. 124: erkek veya kadın, inanmış olarak hayra ve barışa yönelik işler yapanlar cennete gireceklerdir. ve zerre kadar zulme uğratılmayacaklardır.
devamını gör...
ifade özgürlüğüdür.
bazılarını niye bu kadar gerdiğini sorgulanması gerekiyor.
kimse dindar olmak zorunda değil.
kimse bakir kalmak zorunda değil.
bazı anlayışları ben de onaylamıyorum ama isteyen her gün sevişir, isteyen turşusunu kurar.
bakın benim feminizme bakışım ortadadır. feminizm başlığı altında zaten hakettiğni yazdım. diğer yandan, elalemin ''ehli sünnet'' trolü nasıl gözünde gözlüğü, koca sakalı önüne gelene laf yetiştiriyorsa feminist de laf yetiştirebilir. neyse ki feministler önüne geleni hain ilan etmiyor. güya ezanı ıslıkladı diye provokasyon yaratmaya çalışmıyor.
ek olarak, binlerce kişinin mitiginden 2-3 pankart seçip kadın dinamiğini, kadın hareketini linç etmek doğru değildir. türkiye'de kadınlar halen güdülüyor, tutsaktırlar ve bu bir gerçekliktir. bakın erkeklerden çok eziliyor demiyorum tutsaktırlar diyorum, güdülüyorlar diyorum. feminist hareketin istismar ettiği olgu da budur zaten. kadınlarını tutsak etmeyi bırakırsan eğer zaten feminizmin istismarı da zor duruma düşer.
birileri de diyor ki niye kadınlar bunlara karşı koymuyor. niye karşı koysun la tutsak olduklarını onlar da biliyor. siz tutsak olsanız memnuniyet mi duyardınız. 8 marta laf edenlere de şunu söylemek istiyorum: la insanların oy hakkı yoktu oy! bu bir. kemalizme düşmanım o ayrı konu ama kemal atatürk, yukarıdan geitrmeseydi ''senin'' bacılarının da oy hakkı olmayacaktı bu arada. bu da iki. rosaların, claraların, işçi mücadelesinin bayramını laf edene o lafları yediriler. adamsanız adamlığınızı bileceksiniz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar