umreden gelen kafileleri karantina altına alınmasında, karantinadan kaçmaya tevessül edenler üzerinden, tüm umrecilere ve dindarları töhmet altında bulunulmasına karşın dün gerçekleşen karantinadan firar teşebbüsünde bulunan kadın üzerinden kimse modern, batıcı, laik kesime bir şey isnadında bulunmadı. suçun kişiselliği ilkesini dindar taraf daha iyi anlamış ve uyguluyor anlaşılan.

devamını gör...
kadın suçunun farkında en azından, daha önceden gördüğümüz tablolarda ki gibi sağa sola tehdit yağdırıp, ortalığı karıştırmamış. üstteki tanımda efsane bi şekilde tabir edilmiş durumu ahaha. *
devamını gör...
laikliğe saldıran kimmiş? sarışın olmak mı laiklik? ya da modernlik? başlığı neresinden tutacağımı şaşırdım. inşallah sadece bu sözlük üzerinde böyle yorumlanmış bir içerik vardır da yayılmaz.

şu videoyu günlerdir görüyorum, es geçiyorum. tek ilgi çekici noktayı ise kim var imiş biz burada yoğ iken belirtmiş. (#6799910)* o da polislerin durumu.
devamını gör...
chplilerle mücadelede bu konuda halk olarak eksiklikler göze batmaktadır.derhal bu eksik giderile. 3 gün twitter kilitlenile. her türlü iftira ve itibar saldırısı yapıla. gülbang okumadan twitterda yazılmaya.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar