tamer karadağlı

george clooney' benzemeyen ama adamın* her filmini seslendirmesinden dolayı farketmeden hataya düştüğümüş,mason olmak için başvurup localar tarafından şutlanan, karakteriyle şöhretinin altında ezilip kaybolmaya mahkum olan oyumcumsu..
devamını gör...
sevmiyorum bu adami, sevemiyorum, delikanli triplerine girmeye calisiyor ancak olmuyor, arada biyiklarini yogura yogura biyik alti gulumsemesi yapmaya calisiyor,olmuyor. aktorlugu deseniz havuc diyecek kadar aktorlugu var,

bir de dun gece cikmis haberturk'e uzerinde bi hepimiz su samuruyuz yazili t-shirt, hey Allahim diye diye kanal degistirdim.
devamını gör...
bir aralar anlamadigim bicimde yerlere goklere sigdirilamayan sahsim tarafindan zerre hazzedilmeyen oyuncudur. izledigim filmlerinde, ki bunlar genelde ben bilmeksizin (bkz: beyza`nin kadinlari) ya da elde olmaksizin (bkz: politiki kouzina) oluyor, oyle veya boyle beni hasta etmeyi becermistir.

en sevdigim ve bence en basarili performansini, kisa da olsa, beyzan`in kadinlari bilminde ki kovalamaca sahnesidir. tek sorun, filmin komedi turunde olmamasi.

hayatinda en az bir kere istanbul-ankara arasinda yatakli trenle seyahat ettigini bilmem ise gereksiz bir bilgi kanimca ama ogreniverdik iste bir kere.
devamını gör...
george clooney i taklit eden oyuncu .ve tek yaptığı şeyde her çıktığı programda çapkınlık hikayelerini anlatarak ilgi odağı olmaya çalışmak.bence oyunculuk konusunda da vasatın altında -hollywood açılımlarından da anlaşılacağı üzere-/-yani aslında tam da hollywood un yeni vasat yüzler arayışına cevap verir nitelikte- .velhasıl bence konuşurken tükürüklerine hakim olabilirse ve de kendini kasma eyleminden vazgeçerse seslendirme konusunda başarılı olucaktır .*****
devamını gör...
çok üst bir oyunculuk yeteneğine sahip olmayan, taş fırın erkeği haluk karakteriyle özdeşleşmiş ve onu da konsept gereği fazlasıyla abartarak oynayan oyuncu.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar