tanım bölü özel mesaj oranı

sözlüğe anlamlı katkıyı verebilecek orandır. sözlüğü mesajlaşma aracı olarak kullanan yazarlar ayırt edilebilir. sözlüğün gerçek emektarları ortaya çıkabilir. hatta bu oran yazarların mahlaslarının filan yanında yazabilir. ve hatta bu orana bakılarak ayın yazarı filan seçilebilir.
devamını gör...
sözlüğün goygoy yeri olarak kullanılması güzel keyifli ama faideli bilgiler bunu yanında çok az kaldı.
sözlüğün kalitesi için buna bir denge getirilmesi lazım.
devamını gör...
özel mesaj kısmı bazen tanım yazmanın önüne geçip vakit alsa da başlığa ilham olacak diyaloglar yaşanıyor bazen. mesela, arkadaş maceralı bir gün geçirmiş oluyor, anlatırken kafada ampuller yanıyor ve diyorsun ki "kanka, yaşadıklarından yola çıkaraka aklıma bir başlık geldi, müsaaden var mıdır?' diyorsun al sana bir etkileşim. ya da diyalog hararetli geçiyordur, canına tak etmiştir derken "insanların konuşa konuşa anlaşamaması" başlığı doğar, al sana bir interaktif vuku daha. bu yüzden, mevzu bahis işlem; sözlüğü yalnızca messenger modunda kullananlar dışında çok da dikkate alınmaması gereken matematiksel bir varsayımdır.
devamını gör...
---sayisalci detected. --

10 tanima 2 mesaj mi anlamlıdır? 150 tanima 3000 mesaj mi ?

kabul edelim fazla sohbet edince tanim yazmaktan uzaklasabiliyor insan.* *ancak bu mesajlasma da bi gereksinim.

mesajlar tanimlar aracılığı ile mi oluyor, zaten her halukarda sozlukle ilgili bi sey mi konuşuluyor, yeni eski yazar bagi mi kuruluyor, bir sey mi tartisiliyor, hiç yazmak istemedigi bi gun bolca mesajlasip gunler sonra ferah bi kalple onlarca yeni tanim mi giriyor.. bunlar o oranı daha dogru okumamizi saglayan faktorler. keza kimseye de tanim girin demek hatta damgali inek gibi mahlasin yaninda vermek falan yakismaz diye dusunuyorum.


t: birakalim dozu kişiye kalsin serbest piyasa birader dedigimiz deger.

----dilci bakis acisi sona erdi. ----
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar