tapınak kanunları gizlenen talmud yasaları

araştırmacı psişik yazar hakan yılmaz çebi kitabı.
yazar alanında sanırım 60'tan fazla kitap yazmış ve bu kitabıyla da ne kadar dolu olduğunu belli ediyor.

şimdiye dek okuduğum 15 kadar kitabından metafizik istihbarat'ı alanında baş ucu olarak nitelendirmiştim.

fakat bu kitap da diğeriyle yarışabilecek şekilde, talmud'un anlaşılması konusunda gerçekten kaliteli ve dolu bir eser. doğrusu hangi kısmını özet geçsem, neresini anlatsam bilemiyorum!

tarih boyunca her türlü akidevi, ahlaki, cinsi sapıklıkların peşinde koşan, bir türlü uslanmaz, laf anlamaz, barbar ve yobaz bir kavimden söz ediyoruz. bunlar tabii ki yahudiliğin sapık bir koluna inanan talmudcu siyonist ruhbanlar ile onların her yalanına inanan bir yığından oluşuyor.

kendilerinden olmayanlara en iğrenç işkencelerden tutun, 3 yaşındaki bebeklerin ırzına geçmeyi bile kendi sözde kutsal kitaplarına yazan akıl almaz sapıklıkta şeytani bir güruh. bu kadarını yazdıktan sonra diğer sapıklıklarını varın siz düşünün!

bir genç, şeytani cinlerden yardım alan birinden bir gün yardım istemiş. cinci cinlerine sorunca "eğer kız kardeşiyle ... ... yaparsa ona yardım ederiz" demişler! yani cin şeytanlarının ağlarına düşürdükleri insanlara neler yaptırdıklarını biliyoruz. bunun gibi binlerce örneği var.

demem o ki bu hahamların elebaşılarına da şeytanlar bu tür kitaplar yazdırmışlar, tevrat'ı defalarca tahrif ettirmiş, talmud gibi sapık kitaplar yazdırdıkları yetmemiş, bu yazdıklarını bile tekrar tekrar tahrif ettirmişler.

böylelikle günümüzde kendileri tarafından gizlenen, her tarafı çelişki, pislik, iğrençliklerle dolu şeytani bir kitap çıkarmışlar. ve bu kitaplarını, dinlerini sapıklık konusu yaptıkları gibi parayla da satmışlar.

* * *

tarihteki kabbala cinayetleri

1920'de abd şikago'nun yahudi mahallesinde bir gece bobby adlı bir gengin feryatları işitiliyordu.

kabalist gençlik teşkilatı orada senelerdir faaliyette idi. teşkilata yalnızca seçme yahudi gençleri kabul edilip yetiştirilirdi. bobby de bunlarda biriydi.

bobby sevecen iyi niyetli dürüst ve inançlı bir gençti. fakat kabala'daki iğrençlikleri ve etrafındakilerin kötülüklerini gördükçe, gerçek bir yahudi olmasına rağmen bu sistemden nefret etmeye başladı.

sonuçta kabbala sözde yüksek konseyi bobby'yi cezalandırmaya karar verdi. onu yerlerde sürüklerden ağzında başka dilde bir dua işitip boynundaki kolyede farklı bir yazı gördüler. böylelikle daha da sinirlenip onu bir asit kazanına attılar. bobby o geceki işkencede tüyler ürperten feryatlarla can verdi.

abd polisi asit kazanında yakılmış gencin cesedini bulunca soruşturma başlattı. fakat yahudi lobisi ve farmasonlar tek vücut halinde polisler hakkında karalama kampanyası başlattılar.

şam'da iğneli fıçı işkencesiyle katledilen meşhur papaz torna cinayetinde olduğu gibi hep bir ağızdan soruşturmayı yürüten polislere saldırıya geçtiler. ipuçlarıyla yakalanan katillerden ikisi suç ortaklarını ele vermedikleri için, "ödül olarak" elektrikli sandalye ile idamdan kurtulup sadece 99 yıl ceza aldılar.

* * *

noel ağacının sapıklık kültü olması

talmud iskandinav dininden çıkmadır fakat bazı kısımları babil tarikinden alınmıştır. ağaç kültü de babillilerden yahudilere, oradan hıristiyanlara geçmiştir.

fakat hıristiyanlardaki ağaç kültü zararsız olmasına rağmen yahudiler buna cinsi sapıklıklarını katmışlardır. bunlar bayram kutlamalarında bir ağaç dikip bunun altında özel kimyasallarla şehvetleri artırılmış kadın ve erkekleri ateşin etrafında .....

bu ayindeki ağaç zamanla striptizlerde kullanılan ağaca dönüşmüştür. yani striptizci sapıkların tuttukları şey bu sapkın yahudilerin toplu seks ayinlerinden gelmektedir.

"bu günde o yıl doğmuş her çocuk için bir serde ağacı, ve her doğan dişi için selvi ağacı dikilir. akşam ayininde bir bakire kendini erkeğe teslim eder, boyandıktan sonra kendisi için kesilmiş ağacın üzerine hafif oturur ve....." (talmud gittin 57b)

"eş dost içinde iken haham kızın fistanını çıkarır. kız tamamen üryan olduktan sonra kazık dokundurulmaya başlanır. ta ki..... sonra erkek....." (jewis ripples, izodor zelman)

zamanla kenaniler de bu "kazığa tapmak" sistemini yahudilerden benimsemişler, ibadethanelerin önüne kazık dikmeye başlamışlardır. sonradan bundan vazgeçip sadece genelevlerin önüne kazık dikmeye başlamışlardır.bugün istanbul'da birçok semtte sözde sanatsal çalışma kisvesinde bu kazıklardan görebilirsiniz ki, bu aslında o bölgede üremeye ve oraya sözde hakim olduklarına işaret eder. yılbaşında dikilen noel ağacı da aynı sapık kültünden gelmedir.

incil'in jeremiah kısmında da yahudilere lanet edilir:
"her ağacın altında her biriniz bir fahişe ile yatarsınız".

* * *

talmud kitaplarındaki iğrenç sapıklıklar

"talmud torah'ı tetkik eden bir gayri yahudinin cezası ölümdür!"

"talmud ermişlerinin sözleriyle alay edenlerin cezası kızgın insan pisliğinde kaynatılmaktır!"

"gayri yahudinin malı çölde ayağınızın altındaki sahipsiz araziye benzer. ilk alan yahudi onun sahibi olur."

"gayri yahudinin malını iade eden yahudi cezalandırılmalıdır."

"yahova gayri yahudiye malını iade edeni asla affetmez."

"bir yahudi, gayri yahudinin malını ve karısını kaçırırsa bunları iade edemez."

kethuboth kitabı:)

"yetişkin biri, küçük bir kız ile cinsi temas yaparsa bu, göze girmiş bir parmak gibidir!
bir çocuk bir kadınla temas ederse bu da kadının cinsi uzvuna girmiş bir çubuk gibidir!"

"bir büyük tarafından küçük bir çocuk baştan çıkarılıp ırzına geçilirse bu ırza geçmek değildir. zira 3 yaşından küçük iken cinsi temasta bulunan kızın bekareti geri gelebilir."


"bir yahudi kızının bekareti 200 zuz değerindedir."

"bir kadın kocasının izni ile para vererek kendi cinsi arzusu için başka bir erkek kiralayabilir. fakat bu erkek yahudi olmak zorundadır."

"bütün cinsi işler akşam karanlığında yapılmalıdır. gündüz yapılırsa herkes işi gücü bırakıp seyre dalar. ayrıca bu işi gayri yahudi ile yapıyorsanız sizi iyi göremeyeceği için şikayet de edemez."

"yeryüzündeki tüm memleketler israil toprağının yanında aşağılıktır. dünya hakimiyetimiz için üremek çok önemlidir. tüm gayri yahudiler eşektir. o büyük gün geldiğinde bunlar yer altında kendileri için kazılmış yerlere girip ebediyen yer altında yaşayacaklardır."

"bir adam kız kardeşi ile, valide oğlu ile cinsi zevk yaşayabilir. ayrıca oğlu evlenirse validesi başka bir erkek bulana kadar cinsi ihtiyaçlarını karşılamak zorundadır."

"bir gayri yahudi, yahudiyi kirletirse başı yarım kesilir ve yavaş yavaş öldürülür. tüm bunlar gayri yahudilerin önünde yapılmalı ki bizim dehşetimiz karşısında titresinler."

yebamoth kitabı:

"bir dul kendini tatmin için her türlü usüle başvurabilir. bir hayvan ile ilişkiye girerse bunda münasebetsiz bir durum yoktur. böyle zevklere heveslenmeyen bir kadın bulunmaz."

"yahudiliğe döndürülmüş bir kız çocuğu 3 yaşından bir gün alırsa bir haham onunla evlenebilir."

"adem bütün hayvanlarla çiftleşmiş, fakat havva'nın....."


"yılan havva'nın içine müthiş bir şehvet sokmuştur."

"ölmüş kadın ile temas, o kadının canlı halinde olduğu gibi kabul edilir."

* * *

israil'de kabbala enstitüsündeki rezaletler

2005 yılının sonunda israil'deki kabbala enstitüsü, üyelerinin dini duygularını sömürerek dolandırmakla gündeme geldi. birçok üye istismar edildikten sonra ayrılıp kurumdan şikayetçi oldu.

anat adındaki genç hesabından yüklü para çekip kuruma bağışladı. kurumu yöneten ruhbanlar güya kendilerine bağış yapılırsa hastalıklarının iyileşeceğini, kanserden kurtulacağı, ailesinin aslında şeytan olduğu gibi telkinlerde bulunuyorlardı. bununla birlikte üyelerin dini duygularını istismar edip onları 24 saat boyunca hizmetçi olarak kullanıyorlardı.

birçok üyeden 50 bin dolara yakın para almalarına rağmen hizmetlerine karşılık aylık 100 dolar civarında harçlık ödüyorlardı. sonradan maddi zorluğa düşenlere ise yardımcı olmadıkları için birçok aile maddi manevi yıkıma uğratıldı.

"komün dışı hayat alışmak zordu. oradan kaçtıktan sonra delirmiş gibi telaviv sokaklarını süpürmeye başladı. orada günde 23 saat temizlik yaptırıyorlardı. zaman içinde oradaki yaşlıların yere dökdükleri yemek artıklarını yemeye başlamıştı."

"üye olursam her şeyin düzeleceğini söylediler. merkeze katıldığımda hayatımda hiçbir şey düzelmedi. sonra derslere katılmamı istediler, yine düzelmedi. bu sefer özel kabbala suyundan bol miktarda almamı istediler. sözde şifalı suyu 6 dolara satıyorlardı. rehber bu suyun başımdaki ağrıyı gidereceğini söylemişti. gerçekten astronomik rakamlar ödedim ama hayatımda hiçbir şey düzelmedi. kabbala'daki bir ithafa nail olmak için 4 bin dolar bile ödedim. sonra beni aldattıklarını anladım. şimdi binlerce dolar borcum var."

"merkezin gerçek amacı bahtsız insanların sırtından büyük bir servet edinmek. bugün ülkedeki ruhanilik anlayışını suistimal edip insanların sırtından para kazanıyorlar."

"merkezdeki kişiler en zayıf olduğum anda beni yakaladılar. bana sürekli olarak bu merkezin bana mesihi ve aydınlığı getireceğini söylediler. hahamlar, psikologların uygun kişiler olmadıkarını söylüyordu. bana ders videolarını sattılar. kız arkadaşımın şeytan olduğunu söyleyerek ondan ayrılmaya ikna ettiler. bana bir eş bulacaklardı. 24 saat hiç durmaksızın, uykusuzluktan geceleri sanrılar görmeye başlayana dek hiç durmaksızın bizi çalıştırdılar."

* * *

talmud'dan alıntılar:

"yeryüzünde tanrı, yahudinin yüz hatlarında kendini aşikar kılar."

"yahudi yaşayan tanrıdır. diğer insanlar tamamen dünyevi aşağılık ırktır. onlar sadece yahudilere hizmet etmek için vardır. onlar küçük hayvanlardır."

"hahamların sözlerini hor görenin cezası ölümdür. onların sözleri peygamberlerin sözünden üstündür. hahamların sözleri 'canlı tanrılar'ın sözleridir. dünyada hahamların verdiği her karar Allah için bir kanundur."

"hahamların hepsi Allah olacak ve onlara yehova denilecektir."


* * *

talmud'cu madonna nasıl aldatıldı?

madonna, gönülden bağlı olduğu kabbala'ya bağlı bir grup için, reinvention turnesi kapsamında onlar için en ön sıradan 50 hediye bilet ayırmıştı.

fakat bu gruptakiler bu pahalı biletleri karaborsada 4 katı fiyatına sattılar. konser sırasında en ön sırada kabbalacı arkadaşlarını göremeyen madonna kandırıldığını anlamıştı.

"beni sezar gibi sırtımdan bıçakladılar."

"madonna'nın biletleri 500 dolara kadar çıkmıştı. olayı farkedince üzüntüden hastalandı. çünkü kabbala onun yaşamıydı. her şeyini bu inancına göre düzenliyor, çocuklarını bile öyle yetiştiriyordu." (aa, 2.7.2004)


(bkz: dünya sözlük okunmuş kitap tanıtımları kulübü)

kitapyurdu
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar