#haber 

tayyip erdoğan'ın beykoz'daki arsa sahiplerine söylediğidir. küçüksu bölgesinde bir kasır yapılması planlanıyormuş. tayyip erdoğan sonunda müteahhitlerin ne olduğunu görmüş ama keşke bunu sadece beykoz için değil ülke geneli için söyleseniz. malum müteahhitler yeşili katledip ülkeyi beton yığını haline getirdi ve bunlara yol verildi.


--- alıntı ---

"şimdi birbirimizi aldatmaya gerek yok. tapu senin elindeyse bal gibi  de yaparsın. tapusu olan, bırak müteahhidi. müteahhide niye veriyorsun işini? bu  işe biz gerekirse büyükşehir belediyesi olarak gireriz, kiptaş olarak bunu  yaparız. vermeyin müteahhitlere. işte büyükşehir belediye başkanı burada. ben  talimatı kendisine veriyorum, kiptaş eliyle bunları yapalım. çünkü bir kısım  müteahhitlere bunu verdiğiniz zaman her numarayı yaparlar."

--- alıntı ---

kaynak
devamını gör...
bölgedeki müteahhitlerin akp li olmadığını anlamamızı sağlayan açıklama.

müteahhit dediğin akpli olur lan.. chp li, mhp li, saadetli, bbp li müteahhit mi olur??
devamını gör...
müteahhitlerin "yeşili katledip ülkeyi beton yığını haline getirmesiyle" ilgili bir sorunu olduğunu düşünmediğim cumhurbaşkanımızdan gelen açıklama. müteahhitlere para kaptırıp dolandırılan vatandaşları korumak için belediyelerin bu işe el atacağını söylemiştir. doğru bir açıklamadır ama yeşille bir alakası yoktur.
devamını gör...
bir taraftan devlet fabrika mı işletirmiş deyip fabrikaları özelleştir diğer taraftan inşaat işini devletleştir.
tokinin yaptıklarını görüyoruz. devlet eliyle tabutlar yapılıyor. şehrin en kalitesiz yapıları, tek tip yapıları devlet eliyle dikiliyor. hem de hiç bir kanun, kural ve piyasa şartları gözetilmeden. şimdi bir de kiptaş eliyle, belediye eliyle vs yapılacakmış.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar