tasarruf itibardan değil halktan yapılır

an itibari ile türkiye cumhuriyeti vatandaşı olarak emin olduğum önerme diyeyim artık. devlet itibarı denilerek ne kadar gereksiz harcama varsa yapıldı, bunları eleştirdiğimizde terorist, dinsiz, imansız her bir halt olduk anasını satayım. şimdi ise tasarruf halktan yapılıyor. başınıza iş gelmesin, oturun evinizde devlet karşılayacak denilmiyor. sağlık bakanı ise sadece hastaneye gelen vakıaların kontrol kalitesinden bahsediyor yayılmasından bahseden yok. herkes gibi bu adamda günah keçisi seçilmiş istifa ettirilecek olay bitmiş gibi gösterilecek zaten adamın parayla işi yok milyarder.

evet devletin işlerini eleştirdiğimizde bizleri her halt ilan eden ak parti seçmenini dans pistine davet ediyorum. itibardan tasarruf etmeyenlerin halk için kit sağlamaktan öte gidememesi, kitlerde zaten sadece büyük şüphe duyulan hastalara anca yetiyor.
devamını gör...
insanların ölmesini problem etmeyen vicdansızların, hali hazırda şu an sokağa çıkma yasağı olan ülkelerin geç kaldığı ve bir sürü ölümle cebeleştiği süreci örnek gösterdiği önerme.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar