taylan antalyalı

bucaspor fabrikasından çıkmış , son anda foto finişle bb erzurumspor'dan galatasaray'a transfer olmuş 24 yaşındaki merkez orta saha oyuncusu.
devamını gör...
ilk defa lig maçında 11 başlayan, 20 dakikada 2 tane tertemiz ara pas yapan futbolcumuz. ya Allah aşkına neden 16 hafta boyunca habeş maymununa maruz kaldık biz ya? kahrolmamak elde değil.
devamını gör...
12 eylül 2020 galatasaray gaziantep fk maçı'nın bir diğer kahramanı. hazırlık maçlarında her ne kadar biraz daha ileri de gördüysekte, antep maçında daha geride oynadı. fatih hoca kendisiyle alakalı zaten orada kendisini deniyorduk, daha da iyi olacak dedi. belli ki o zor bölge için bayağı bir uğraşıyorlar. taylan'ın isminin duyulması 8-10 oynamasıyla oldu fakat günümüz futbolu artık zor zamanlarda sıkıntıyı içeriden çözmek üzerine de devşirildiği için, taylan'ı çok sırıtmadığı müddetçe 6 numara olarak görebiliriz. lakin, sırtı dönük top almayı ve o topu olumlu kullanıp oyunu kurma üzerine hızını arttırması gerektiğini hoca yine üstü kapalı söyledi. takipçisiyiz. dün ciddi bir oyun bir sergiledi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar