taylan antalyalı

bucaspor fabrikasından çıkmış , son anda foto finişle bb erzurumspor'dan galatasaray'a transfer olmuş 24 yaşındaki merkez orta saha oyuncusu.
devamını gör...
ilk defa lig maçında 11 başlayan, 20 dakikada 2 tane tertemiz ara pas yapan futbolcumuz. ya Allah aşkına neden 16 hafta boyunca habeş maymununa maruz kaldık biz ya? kahrolmamak elde değil.
devamını gör...
12 eylül 2020 galatasaray gaziantep fk maçı'nın bir diğer kahramanı. hazırlık maçlarında her ne kadar biraz daha ileri de gördüysekte, antep maçında daha geride oynadı. fatih hoca kendisiyle alakalı zaten orada kendisini deniyorduk, daha da iyi olacak dedi. belli ki o zor bölge için bayağı bir uğraşıyorlar. taylan'ın isminin duyulması 8-10 oynamasıyla oldu fakat günümüz futbolu artık zor zamanlarda sıkıntıyı içeriden çözmek üzerine de devşirildiği için, taylan'ı çok sırıtmadığı müddetçe 6 numara olarak görebiliriz. lakin, sırtı dönük top almayı ve o topu olumlu kullanıp oyunu kurma üzerine hızını arttırması gerektiğini hoca yine üstü kapalı söyledi. takipçisiyiz. dün ciddi bir oyun bir sergiledi.
devamını gör...
20 eylül 2020 başakşehir fk galatasaray maçı'nın galatasaray adına en iyilerinden. bu çocuk oynadıkça yazmaya, kötü olduğunda, kırıp dökmeden, inceden eleştirmeye ama hakkını muhakkak vermeye devam edicem. taylan üstüne koymaya devam ediyor. maçı izleyenler hak verecektir, öyle pozisyonlarda öyle işler yaptı ki, ağzım açık izledim. şımarmaz oynarsa, avrupa yapar ve cv'sini zenginleştirir. o ışık var.

ek: sol ayağını unuttum, sol ayağı ki sık kullanmadığı ayağı olmasına rağmen birkaç pozisyonda pasları vardı ki akıllara zarar. maşallah nazar değmesin. millet dorukhan'ı konuşadursun.
devamını gör...
hakkında yazmaya devam etmem gereken, galatasaray'ımın son dönemlerde başına gelmiş en güzel şeylerden biri. a milli takıma çağrılan adamlara baktığım zaman, kendisinin çağrılmaması gerçekten büyük bir ayıptır. izah etmek gerekirse; benzeri işleri yapacak 2 adam var çağrılan, biri mahmut ki 32 yaşında, diğeri oynamayan okay. sol iç oyuncumuz ve yedek olan ömer bayram alınıyor, ki ömer faydalı bir adamdır, ama lig avrupa demeden ter döken ve koskoca galatasaray'ın ön liberosu ve oyun kurucusu olarak oynayan 25 yaşında gencecik bir yetenek çağırılmıyor. yerinde olsa gitmem, bu şekilde oynarım ve avrupa yaparım. o zaman geldiklerinde de yol veririm kendilerine. milli duygular çerçevesinde insanları kandırmanıza kimsenin ihtiyacı yok. fasa fiso. 8 kasım 2020 sivasspor galatasaray maçı'nda saha da yine basmadık yer bırakmadı, top kaptı, pas arası yaptı, tekme yedi attı, vs. bu çocuk adam olacak çocuk inşallah. yeter ki klasik türk futbolcusu gibi şımarmasın ve işine gücüne bakıp top oynasın. avrupa sadece 1 sene uzağında inşallah.
devamını gör...
çekirdekçi tayfa tarafından da "neden milli takıma alınmıyor" serzenişime değinilmiş futbolcu. son milli maça bakılacak olursa takımın ekseriyeti ki omurga üzerinde birçok isim "yedeklerden" oluşuyordu ki, ömer bayram da bunlardan biriydi. mahmut vs gibi isimlerin tercih ediliyor olması "sistem" şeklinde açıklanırsa fena çuvallarsın. neyse bu çocuk iyi işler yapacak. şimdi galatasaray'da oynuyor ya, yurt dışı yaparsa ve şenol kalırsa kaptan bile yapar bu çocuğu.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar