tayland

havaalanından iner inmez abey qari lazimmidür diye katalog uzatılan ülke. sex ticaretiyle meşhur olması çok eskilere gitmez amerika-vietnam savaşında amerikan askerlerinin bu ülkeye akın etmesiyle başlamıştır. genç taylandlı kızlar dolarlara tav edilmiş ve böylece dünyada tayland fantazisi başlamıştır. ucuz bir ülkedir 1 tl yaklaşık 22 tayland bahtı eder. http://www.google.com.tr/se...

cinsiyet değiştirmek için ameliyat olmak istiyorsanız aradığınız ülke burası diyebiliriz. bu ameliyatlar çok cüzi fiyatlara yapılmaktadır dünyanın hertarafından sırf bu iş için taylanda gelen binlerce insan vardır. çok sayıda cinsiyet değiştirme ameliyatı yapıldığı için de bu konuda uzmanlar taylandlı cerrahlardır. memnuniyet garanti.
devamını gör...
american dizilerinde yemekleri bolca övülen ülkedir. sanki amerikalılar sadece çin ve thailan yemkleriyle beslenmektedir gibi imaj verilmektedir bu tarz dizilerde.
devamını gör...
güneyindeki dört eyalette müslümanlar çoğunluktadır. (bkz: patani)
cia world factbook'a göre %4.6'sı,
joshua project'e göre %5.2'si,
worldstatesmen'e göre %9'u müslümandır.

joshua project'in rakamlarına göre; http://www.joshuaproject.ne...
3832000 taylandlı,
1737100 malay (patani, melaju, kedah),
34000 bengali,
4500 cham,
8100 hui,
7100 urdu, müslüman yaşamaktadır.
arapları ve afrikalıları saymamışlar. wikipedi sadece bankong'da 12000 arap yaşadığını söylüyor. http://en.wikipedia.org/wik...
devamını gör...
dünya üzerinde paralı ve sıkılmış erkeklerin (seks turzimi diyorlar ya adiler) uğrak yeri ülke. kızların seks ticaretine zorla sokulduğu yaş 9 üstelik. çocuk pornoğrafisi ile ilgili vicdana gelen dünyanın insanları buradaki çocuk istismarını hep es geçmektedir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar