tayyip erdoğan'ın kötü bir insan olduğuna inanmak

bir insana körü körüne bağlanmanın neticesi mantık kabul etmese de içine düşülen durum. bir çoğunun midesi almıyor, zihni bulanıyor ama çaresiz. peşinden gittikleri insan peygamber gibi biri onlara göre, hata yapamaz asla. bu yüzden başbakan ağzıyla kuş tutsa yine de inanmazlar kendisine.

şimdi bazılarınız çıkıp allah ın bütün vasıflarını üzerinde toplayan lider gibi bakınızlar vermesin diye ben veriyorum. bu bakınızı alınız ve hocanıza bakarken ki bakşınızla karşılaştırınız ondan sonra tanımınızı giriniz.

edit: hata yapan bir insan olduğuna inanmak değil başlık, kötü bir insan olduğuna inanmak. iyi okuyun başlığı, uğraştırmayın beni.
devamını gör...
akplilerin yanlış algıladığı eylem. illa ki erdoğan'ın kuş tutsa yaranamayacağı çevreler olacaktır, bu çevrelerin başında da solcular ve şu sıralar gülenciler gelir ama biz demiyoruz ki müthiş iyi veya müthiş kötü. fanidir, insandır,yolu şaşabilir, hata yapar, hesabını da her insan gibi hem dünyada hem ahirette verir diyoruz ama akpliler illa yok hata yapmaz, bunlar hep komplo diyorlar. o zaman körü körüne bağlanmak konusunda akplilerin pek de farkı yok bu çevrelerden.
turgut özal'ın sülalesinde de bir sürü yolsuzluk olmuştu ama kimse, özal'ın kardeşleri bile bu kadar sahiplenmedi bu hataları. özal da iyi bir insan olarak hatırlanıyor şu an. öyle de olması lazım çünkü memlekete hizmeti çok olmuştur. yanlışa yanlış demek erdemdir. erdoğan'ın veya çevresinin hataları niye bu kadar sahipleniliyor veya kutsiyet derecesinde savunuluyor bu çok daha ilginç. e hataları görmezden gelmek başta hata yapana ihanet. bugün bakanlar kurulunda tek bir bakan bile erdoğan'a muhalefet edemiyor herhangi bir fikir ayrılığında. erdoğan daha önceden böyle bir insan değildi. nasıl bu hale geldi niye düşünmüyorsunuz? çünkü ısrarla hatalarını görmezden gelip, eleştirmekten çekiniyorsunuz. bu sonu hayırlı bir durum değil.
neyse her koyun kendi bacağından asılır. yolunuz açık olsun.
devamını gör...
tayyip beyi sevmemek için taş kalpli olmak gerekir heralde.
kendisini sevmeyenlere tavsiyem bol bol yunus okuyun, gözyaşı döküp kalbinizi yumuşatın.
devamını gör...
benim için çokta zor olmadı. kendisine teşekkürlerimi iletirim.
devamını gör...
inanmak demeyelim de bilmek diyelim biz ona. inanmak biraz havada kalıyor, eylemleriyle, söylemleriyle biliyoruz biz kötü biri olduğunu.
devamını gör...
inandıran kişinin delillerinin kuvvetli olması sebebiyle bizzatihi içerisinde bulunduğum eylem.
kişi kendisiyle ilgili bu kadar tutarlı bir tavır sergilerken, "sen yalancısın" demek ayıp olurdu.
devamını gör...
adı resmen haçlı seferi olarak konmuş bir savaşta ırak, suriye, libya, afganistan emperyalist haçlılar tarafından işgal edilirken, haçlı seferlerinde emperyalistlerle birlikte hareket eden ilk müslüman ülke unvanını alması kötü bir insan olduğunu göstermez, kandırılmıştır.

amerikanın kurduğu resmi olarak tescilli olan fetö, öso gibi örgütlerin peşine takılması da göstermez, kandırılmıştır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar