tehanu kalesin

#özgürler 

tanımının sileneceğini düşünerekten tanım numarası yerine alıntı yapayım dedim. şöyle bir ifade kullanmışsın.

--- alıntı ---

muhafazakar sanat olmaz. muhafazakardan olsa olsa bekçi köpeği olur..

--- alıntı ---

galiba yeni bir yazarmışsın dostum. idare gerekli uyarıyı yapacaktır ama bende bir konunun altını çizeyim istedim.

burası ekşi veya ulu veya instela gibi kesimlere gönlünce hakaret edebileceğin bir platform değil. yapma. eğer yapmak istiyorsan rahatlıkla yapabileceğin hatta bunu yaparken destek alabileceğin sözlükler var. oraları tercih et. ama bırak burası temiz kalsın.
devamını gör...
erdoğan'ın ülkeyi kana bulayacağını iddia eden şahıs. savcı bey elindeki delilleri görmek isteyecektir. kendisine bir buluşma ayarlayayım. tabi kanada, afrika veya pensilvanyada ikamet etmiyorsa.
devamını gör...
insanların tertemiz, masum, içten duygularını dillendirdikleri müziksiz ezgileri* hayvan böğürmesine (#5888184) benzeten yazar.

hmm ilginç... rock müzikle falan karıştırdı sanırım.
devamını gör...
son tanımıyla olmadı be dediğim yazar.
din hakkında konuşmazsan düşünmezsen nasıl yaşayacaksın?
bunlara bakıp da islamiyetin bu olduğunu sanıyorsan çok yanılıyorsun.
tavsiyem kuranı türkçe mealinden okumaya başlamandır.
ama sadece bir meale bağlı kalma karşılaştırarak oku.
şimdi bir kaç arkadaş kızabilir, bunu dediğim için beni hadis sünnet inkarcısı yapabilir ama düşüne düşüne okursan kızdığın bu saçmalıkların aslında dinde yerinin olmadığını görürsün.
edit: saçmalık dersen hadis ve sünneti değil, sözlükte son zamanlarda açılan saçma başlıkları kastediyorum. zira hadislerin kuran ile çelişmeyenleri ve yol gösterici olanları müslümanın örnek alması gereken ikinci kaynaktır kurandan sonra.
devamını gör...
#5897404">#5897404

"doğru kabul edecek olsak bile alan razı veren razı". işte ülkenin kaderi bu dehaların elinde olmalı. o malum belgeleri bir türlü göremiyor olmamızın sebebi bu aslında dimi? şartlar oluşuncaya kadar zaman kazanmak. bu tür sapıklıkları topluma kabul ettirdikten sonra ortaya çıksa da tepki çekmez nasılsa.
hazır iddiaları doğru kabul etmişken, mesela vedat'ın sonradan konuşmasın diye öldürülmesi de çok etiktir sanırım?
devamını gör...
bana kürtçü demiş, teessüf ederim. ibda yanlısı kısmında ise haklı. bu iki cümleden sonra çocukluğu ile alakalı bir şeyler mi söylemem gerekiyor?.. neyse, kolay gelsin.
devamını gör...
kimmiş acaba diye profilini dolandım da. yav abicim bende radar var ben bunu anladım. resmen bana malum oluyor. tayyipciğim beni dedektor olarak istihdam edebilirsin canım. kokusundan tanıyorum bunları artık.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar