erkeklerin bir kadının görmesi gereken ilgiyi tek başına karşılayamaması, bir erkeğin gelirinin çoğu zaman bir kadının ihtiyaçlarını karşılamada yeterli olmaması, insanlar arası ilişkilerinde zayıf olmaları, bir kadınla nasıl konuşulması gerektiğini bilmemeleri, çok fazla sohbet edememeleri göz önüne alındığında gayet geçerli bir durumdur. islamda dört kadına kadar evlenilmesinde sorun yok zaten. dinde emir ve yasakların karşılıklı konulduğu göz önünde bulundurulursa bir kadının dörder tane erkekle evlenmesinde sorun yoktur. kadınların dörde erkekle evlenmesini yasaklayan bir ayet yok zannedersem.
devamını gör...
30 kadın 1 erkek, 30 erkek 1 kadın hipotezi ile çok kolay çürütülecek iddia. (30 erkek bir kadınla yatsa,kadın sadece birinden gebe kalır. ama bir erkek tek başına 30 kadını gebe bırakabilir.)
devamını gör...
hemen de reddedilmiş aykırılık.
küresel çağa bir bakın, kadın ve erkeğin doğası kalmadı. o bahsettiğiniz doğadan çok uzaktayız. doğanın kendisini de oradan çok uzaklaştırdık. öyle ucuz küfürler falan etmeden önce bir zihnimizi kullansak, kullansaydık zaten o doğadan da uzaklaşmazdık, heyhat!

tek ilgi kimseye yetmiyor artık. yetenlere, instagramı olmayanlara direkt biz, bu taraftakiler vuruyor yaftayı. bir virüsün gelip yaşayan canlıların çoğunu öldürdüğü distopik diziler ve filmlerle dolu her yer. insanın doğasına çok bulaştı o virüs.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar