tek tuşla öttürülen ülkem sözde sanatçıları

15 temmuz gecesi, 6-7 ekim olayları sonrası, afrin operasyonlarında, zeytin dalı operasyonlarında göremediğiniz sözde saanatçıların, ekrem imamoğlu isimli belediye başkanı adayının söylemlerinden sonra birer birer ortaya çıkan ve tek fabrikadan çıkar gibi aynı şeyleri söyleyen sözde sanatçılarımıza, özde ünlülerimizi dile getiren ve teessüf eden yazarın tespiti.

sözde sanatçılar dememin sebebi, muhalif sanatçılar olmasından kaynaklanmıyor. dünyada adı sanı pek duyulmamış olmalarından kaynaklanıyor. halbuki kısa süre önce, dünyada adı sanı duyulmuş fazıl say'ı linç eden kitlenin insanları bu sözde sanatçılar dediğim kişiler. devletin askerlerini desteklemek için sınıra giden ünlülerimizi linç eden kitle yine bu kitlenin insanları. har şey çok güzel olacak filminin naşrol oyuncularından olan mazhar alanson2u da bu zihniyet linç etmişti kısa süre önce. aziz sancar'ı, ajda pekkan'ı, felanda linç eden kitle insanları yine bu insanlar.

bu mudur sanatçılık, bu mudur oscar, grammy ödülü almaya çalışmak?

ayrıca tek tuşla ortaya çıkabilecek kadar birlik olmanız oldukça güzel sayın sözde sanatçılarımız özde ünlülerimiz. keşke her hareketinizle ülkemize örnek olan işler yapmış olsanız ve adam gibi bir yaşantınız olsa.

neyse hayırlısı bakalım. olacakla öleceğe çare yokmuş derler. o tek tuşu merak ediyorum azizim.

bu sözde sanatçılar özde sadece bizim ünlülerimiz kimler diyenler olabilir. başta cem yılmaz, gökhan özoğuz, tolga çevik felan işte. aklıma iş bankası geldi şimdi birden. can dündar iş bankası kredisi çekmişti cumhuriyet gazetesi yönetici olduktan sonra. ve sonrasında alman vatandaşı olmuştu ve vatan haini ilan edilmişti. aynı şekilde iş bankası reklamlarında oynayan mehmet ali alabora da ingiliz vatandaşı olmuştu gezi isyanı sonrası. şimdi cem yılmaz ve tolga çevik epey ilişkililer iş bankası ile. hayırdır inşallah. not düşmek istedim.

o tek tuşu merak ediyor insan azizim. hayırlısı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar