tekilsahis

#özgürler 

gelmesi ile sözlüğü şenlendiren aziz mukaddes müşahhas mübarek mücerret mücevher gibi altın gibi elmas gibi " abi sen çok kralsın ya" bir abimizdir. yiğin harman olduğu yerin harmancısının yeğenidir.
devamını gör...
sözüne ve dostluğuna güvenilir yardımsever esas ve akıllı bir yazardır. bu arada 13 kez sol frame'ye gelmişsin sen arkadaşım! bu da 14 oldu.
devamını gör...
gittiği sinemada, izleyeceği filme kendisinden başka talipli çıkmaması ve seansın iptal olmasıyla ve fenerbahçeliliğiyle aklımda kalmış yazar. bak dostum, buralarda fenerlileri pek sevmezler. seni severiz, sorun sende değil zaten ama fener olayını yeniden gözden geçir. trequartista ve sen. başka var mı?

tanım: fenerli olması dışında severek takip ettiğimiz yazar.
devamını gör...
bütün yazarlara iyi geceler diler. davulcunuz olup sahura uyandıranız olayım diyecem ama şimdi siz harçlık falan vermezsiniz. hem bayan yazarlar neder sonra?
devamını gör...
bütün yazarlar adına iyi geceler dileğini kabul edip bir iyi gecelerle cevap verilesi aziz yazar.

seviyorum bu adamı ya, kral kişi, fenerbahçeli, abisel kişilik, sivaslı, sivas a geldiğimde bana döner ısmarlayacak sözü var... öyle.
devamını gör...
tanımakla tanımamak arasında git gellerim var, ayın 10'undan sonra memleketine gidince kesin karar vereceğim.
artık kismet tekil mi çoğul mu göreceğiz(u: )
devamını gör...
sozlukte yazmaya tekrar baslamis. hos gelmis sefalar getirmis yazar abi. dun gece twitterda dedim kendisine abi gel fenerli eksikligi var sozlukte diye geldi bir nebzede olsun kapadi sag olsun var olsun heo yazsin okuyalim.
devamını gör...
gönüllerde söylenememiş gerçeği dile getirmiş adı güzel, kendi güzel abimiz... ( #989067 )

ayrıca biraz gülsün diye kendisine bu videoyu armağan ediyorum. saygılar abi.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar