telefondan tanım girmek

sözlüğe bağlanılmaya başlanıldığının işaretidir. gerçi, telefondan telefona da değişir, ama zor iştir yani, uğraştırır boşuna.
devamını gör...
dolma parmaklarla tanım girmek baya zahmetlidir.ama balkona gidip püfür püfür esen rüzgar eşliğinde çayını yudumlarken girmek bir başkadır*
devamını gör...
zor olsada can sıkıntısına birebirdir.tek sorun oy verememem.ama onunda iyi tarafı var.oruçluyken genelde seri eksi basarım yemek ismi yazanlara.
devamını gör...
nokia'nın kıytırık symbian işletim sistemiyle uyumlu opera mini ve opera mobile tarayıcıları ile yapılabilendir.
devamını gör...
zor zanaat. * net * ama alışınca da fena , birakamiyorsun. koskoca bilgisayari tasimaktansa tin min tinimini hanım dokunarak , hissederek tanim girmek daha eğlenceli oluyor , elbette saadce bir sure boyunca.
devamını gör...
yıldızlı bakınınzların içini tıklamadan okuyamamak ve hep bir şeyler kaçırmaktır. parmaklar yavaştan hissizleşir, sonra kan çekilir ve uyuşur. sonra hiç hiç hissedemezsiniz. blr yazar hastalığına yakalandınız, geçmiş olsun. daha büyük klavyelere terfi ediniz, rahat ediniz.
devamını gör...
fazla efor sarfettirir, hem kişiye hem de telefona. ekranı kırma ihtimalini de göz ardı etmemek lazım.
devamını gör...
su aralar mecburen gerceklestirdigim eyledir. turkce karakter zorlugu yaninda harf yanlislari da cok oluyor. minik ekranda bu yanlislari yakalamak kolay olmuyor.
devamını gör...
berbat bir şey. insanı çileden çıkaran şeyler oluyor. yapsanız şu mobili az biraz rahat etsek.
devamını gör...
zor bir eylem. bazen uzun bir tanım yazarsin göndere basarsın tanım kaybolur sinir olursun...
devamını gör...
zor iştir. bence bu yazarlara verilen artı sayısı iki ike çarpılmalıdır.

edit: misal ike değil ile olacak o.
devamını gör...
hiç sev(e)mediğim durum. uzun bir tanım yazmak istersin ama mobilde olduğun için hevesin kaçar. cümlelerde dikkat edemediğinden dolayı anlatım bozuklukları olabilir. şahsıma imla kurallarına da uymak zor geliyor mobilden. ayrıca düzenleme de zor ve sözlüğün mobil site uygulaması olmaması da cabası.
devamını gör...
cay dökülen notebook servis dışı kalınca denediğim ama başaramadığım durum. artık okuyarak idare edeceğiz. kanser olmaktansa.
devamını gör...
modların mobil uygulamasını yapmakta geç kalması sonucu oluşan ağır travma.
dikkat: köpek var...
devamını gör...
yanıyor da ciger aney yürek kanıyor edasıyla yapıldığında yersiz strese girme sebebidir. acaba net gidecek mi, doğru düzgün yazabilecek miyim, elim başka yere dokunursa, gönder butonuna bastım mı basmadım mı? bi daha basarsam şimdi mükerrer tanım olacak bu sefer de zibil sarılaşacak iki saat onunla uğraş vs vs diye uzar gider bu. en güzeli telefonun not defterinde özgürce yazıp kopyala yapıştır yapmak. diğer sorunları pc kullanıcılarının da yaşadığını düşünerek rahatlama yoluna gitmek.*
devamını gör...
bunu seri başarabilenlere bir ata altınıdır, sir ünvanıdır, mareşal rütbesidir çekinilmeden verilmelidir, çünkü zor iş. yazamıyoruz da ordan biliyoruz tabiki.
her şey eve giren hırsızın laptopları götürmesiyle başladı, o arada bi kaç bişey yazmak istedim ama yarım saatte bi tanım da zaten pasif olan yazarlığım için harakiri yapmak gibi bişeydi. hayır gerçi bilg.dan girsem de bir günde en fazla 10 tanım girmişimdir o da çaylaklıktan çıkayım diye ama olsun. sonuçta yazmak için sözlük açıp, yazamayışlarımla sonlanan bi döngüm oldu. -lin manuel miranda başlığı açıp çılgın videolar, bakınızlar ekleyemiceksem telefondan yazmayım zaten.
konu sevgili sözlük içerikli oldu galiba ama onu da moderasyon taşısın/ silsin bi zahmet. düz yazıyı ne zahmetle yazdım şurda, kes yapıştır zorlar beni.
devamını gör...
türkçe karakterlerden yoksun tanım girmeye sebebiyet verir. gerçi yazım ve imla kurallarını pek önemsemediğimiz için göze batmıyor.
devamını gör...
koca laptopla uğraşmaktansa kolay gelen. e yani 3 yıldır alıştık. o değilde bu 5. nickim ben ilk ne zaman başlamıştım ki burda yazmaya??
devamını gör...
oynayamayan geline yer dar gelirmiş, yazılmak istendikten sonra her türlü yapılacak eylem.
devamını gör...
7 aydır gerçekleştirdiğim durum. sadece tanım girmek değil modluk bile yapıyorum. tanım sil, başlık taşı, sansürle falan..*
devamını gör...
belki kısıtlı kullanımı olabilir lakin zor değildir. tercihimdir..
devamını gör...
alışkanlık edindiğinizde kurtulması çok zor olan durum. arkadaşlarınız tarafından 'bu tablet mi' sorusunun muhatabı olan bir telefona sahipseniz tadından yenmez.
bir yanımı beş bin kere yolladığında sözlükten soğutsa da geri dönmek çok uzun zaman almaz.
devamını gör...
(bkz: nefret ediyorum nefret nefret nefret)

tamam öyle çok tanım girmiyorum giremiyorum ama bazen kendimi meyhaneye vurasım köprüden atasım ateşlere salasım geliyor. ne demiş volkan abimiz "çekilmez bir adam oldum uykusuz aksi nalet bir bakıyorsun ki ana avrat söver gibi" bakın ben demiyorum konak abimiz diyor. heh işte tam da öyle bir durumdur.
devamını gör...
imlâ olayında sıkıntıli durum. kelime tahmini basimiza is acmasa. * a ve s harfine basiyorum "aşkım" cikio ilk sirada. ne yani bu simdi gözümüze sokarcasiba.
devamını gör...
el yakıyor bunlar sözünün sadece fırından yeni çıkmış simitleri kapsamadığını öğreniyorsunuz. indirme de yapıyor olduğunuzda telefon elle tutulamayacak kadar ısınıyor.
devamını gör...
uykulu gözler ve ağirlasan göz kapaklariyla kombine olusturunca tadindan yenmiyor.
devamını gör...
ben de diyorum neden bağzı tanımların yanında i,s ya da l harfleri var. lan telefon markasının baş harfleriymiş ya onlar. hı hı öle cınım.
devamını gör...
daha hür düşünceli, zengin tanımları doğurur. pc başında insan kendini daha kısıtlı hisseder. benim şahsen motorla eve gelip, daha motordan inmeden yolda aklıma gelen hınzırlığı sözlükte paylaştığım çok olmuştur.
devamını gör...
çişin gelmesi ama umumi tuvalet bulmak gibidir. tam ihtiyacınızı gideremezsiniz böyle bir yarım kalmışlık hissi kaplar.
devamını gör...
resmen zulüm. benim gibi whatsapp'ı bile masaüstü uygulamasından kullanan adamlar için Allah canımı alsa da kurtulsam bi vaziyet. tiksiniyorum, telefonun ekranına kusasım geliyor.
devamını gör...
itina ile yazılması gerekir. yoksa bayağı bir imla hatası oluyor.
devamını gör...
başlık açma ve bkz verirken sıkıntılara düşülen durum. diğer şekilde oturarak, yatarak amuda kalkarak bile tanım giriyorsunuz..
devamını gör...
tanımlarımın %99,9 luk kısmını oluşturmaktadır. henüz bir sıkıntısını yaşamadım. bilgisayardan bu işleri yapmak bana daha çok eziyet veriyor. pratik hayat candır. elinin altında.
devamını gör...
önceleri lan bu bi işkence derken şimdilerde büyük rahatlık olarak görüyorum. donla bile yazsan kimse bilmiyo. hehe bu son yazdigim salakcaydi kabul. hahaha. hadi bagalim
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar