bacak bacak üstüne atmış, evinde kös kös otururken çalan telefon yüzünden saygı duruşuna geçen insandır. ayağa kalktıktan sonra arayanın mahiyetine göre kat edeceği mesafe değişecektir. şahsen mecidiyeköy'den çıkıp kendini ortaköyde bulan çok insan gördüm. bunun da ötesinde şehirlerarası mesafe kat edenler dahi varmış. telefonu kulaklarına mı yapıştırıyorlar, orasını bilemiyeceğim. ama en küçük ihtimalle salonda iki tur, bir turda mutfakta atacaktır.
devamını gör...
bendeniz malesef bu tip insanlardanım sanırım. duramiyorum konuşurken kendimden geçiyorum yapcak bişi yok. bu sebeple artık yapacagım uzun görüşmeleri yürüyüş zamanlarıma denk getırıyorum bır saat sürecek zaman sanki 10 dk gibi geliyor nasıl bir şey hiç çözemedim. eğerki dışarda değil evdeysem odanın içinde dört dönüyorum başım dönene kadar. yani nedir bu hastalığın adı acep ki annemden azar yiyorum sürekli it ayağı yemiş gibi dolanıp durma başımda bi diye kızıyor. zorla oturtursa dikkatim dağılıyo konuşamıyorum filan. oluyor böyle şeyler napam.
devamını gör...
günün çoğunu masa başında geçiren ve u nedenle telefonla konuşulan vakti vücudu hareket ettirme ve egzersiz zamanı olarak planlayan şahsımı da içine alan insan grubu.

şu fark var ki ben sadece gezmekle kalmıyorum, bir odadan diğerine gidecek şeyleri taşımak, çamaşır toplamak, vileda ile paspas yapmak gibi ufak tefek işleri de bu zamana denk getiriyorum
devamını gör...
vücuduna kan deveranı yaptırarak beynine kan gitmesini uman kişidir. işin ilginci bir şeyler ezberleken de böyle yapıyorum ben ama aradaki bağı çözemedim. yürümek heyecanı mı azaltıyor nedir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar