telefonun değil eşinin yüzüne bak

çeşitli sosyal medya sitelerinde kadının hizmetçi gibi gösterildiği gerekçesi ile eleştirilmiş. lan oğlum siz uzayda mı yaşıyorsunuz ya? türkiye cumhuriyeti vatandaşı değilmisiniz. hanginizin anası, babanıza çay vermiyor? lan ne boş insanlar var ya. miss gibi sosyal mesaj işte.

video
devamını gör...
hizmetçi mi? kadinlar instagram dan fırsat bulup bir çay doldurmuyor ki bize baksinlar. ulan yeter şu kadın hakkı mıdır nedir bıktık. ağzımıza edin edin sonra hala memnuniyetsiz. atalar boşuna ezmemis bu cinsi. kadına huzur vermeyeceksin ağa rahat olunca işte saracak yer arıyorlar.
devamını gör...
şunu çektirdikleri şirket veya kişi ne kadar para aldı acaba... hocam telefon bağımlılığı ve aile ile ilgili mesaj veren bi film istiyoruz... tamam kadın var bi tane eşine çay kek getiriyo adam hep telefonla uğraşıyo sonra kadın mesaj atıyo bana bak diye nası, oo süper üstad kimsenin aklına gelmezdi bu fikir. hemen gerçekte oyuncu olmayan bi cast, ev halini yansıtmayan suni bir muntazamlık...

insanın inadına telefonla uğraşası geliyo böyle berbat filmleri izleyince. biraz zeka ya, biraz özen... yok abi bi dslr makine bi de sağa sola kaydırmak için slider... tamam bu kadar. gerisi topla gelsin. şu kadının komple aynı renk giydirilmesindeki mesaj ne abi parkede kamufle olmak için mi evde böyle geziyo bu abla...
devamını gör...
kadına değerden bahseden hebele hübele hede.

kadın hakları kadın dayanışması ayağına bağğğzı ablalarda öyle bi özgüven cesaret oluştu ki lan hiçbir şey yapmadığın halde sana karşı aaaa sapık beni taciz etti diye bağırsa yandın linç yersin linç.

manita metrobüste beni kesiyor ablacım git kendini yakma diyorum ama yok illa görecek ayıboğanı.
mesela bağırsa yandın dinlemeden al aşşaaa ederler adamı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar