tematik

4. nesil üstad. gördüğüm kadarıyla sol frame de görülmesi istenmeyen entryleri bununla giriyorlar.

örneğin ayetler için belirlenen başlık açma formatı "x suresi y"* şeklindedir. ama bir çok kişi bu ayeti ararken"x y"** diye aramaktadır. bunların yönlendirmelerini bu tematik dedikleri hesapla yapıyorlar sanırım. ve bu giriler sol frame e yansımıyor ki kirli görünmesin. cogitonun zehir hafiyesi de**** sazan gibi atlamış "hile yapıyolaaar" diye.

şimdilik hile yok gibi görünüyor. ama araştırmaya devam etsinler. sonuçta herkes hile yapıyordur, değil mi? *
devamını gör...
sadece ilk tanım için olaydı iyiydi, başlıktaki tüm tanımların tematik olarak algılanıp sol framede görünmemesii kötü olmuş. sevmiştim seni tematik, sanırım artık ayrılmalıyız.
devamını gör...
bu kopyala yapıştır meselesi içinse haddim olmayarak şunu söylemek isterim ki okuyup faydalananlar olduğu gibi bilgi sahibi olarak yorum yapma imkanı da veriyor.
devamını gör...
başlığı açan arkadaşlar neden tematiğe tıklarlar açarken hiç anlamam. mesela önemli bir bilgi oralara gidecekse onu hiç açma daha iyi. geçenlerde elimde hoş bir bilgi vardı belki aranızdan yararlananlar bile olacaktı.. yazdım baktım tak tematiğe gitmiş. aynı şekilde orayı tematik butonuna basıp da orayı kurcalamak çoğu kez mümkün olmuyor ama gündemde dursalar gözümüz çarpar..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar