temel karamollaoğlu

#siyaset  #özgürler 

eski sivas belediye başŸkanı, milli görüşŸ'ün tam merkezinde yaşŸayan, yaşŸlıca bir hacı amca. meşŸhur sivas olaylarında kendisi belediye başŸkanı idi. bu vesileyle her senenin temmuz ayında vakit gazetesi muhakkak röportaj yapmaktadır kendisiyle.
devamını gör...
madımak ın günah keçisi ilan edilen kişi yazık olmuştur. 6 saat boyunca askerin müdahale etmemesini kimse sorgulamaz. ama belediye başkanının konuşmasını cımbızlamaya bayılırlar.
devamını gör...
sivas'ın görünmeyen yöneticilerindendir. neredeyse oradaki bütün siyasilerin ağabeyi konumundadır. sakarya için cevat ayhan nerede ise, sivas için karamollaoğlu oradadır.
devamını gör...
valilik ve emniyet, kendisini, ''halk seni dinler, sakinleştirirsin'' diye konuşma yapmaya davet eder. kendisi ilk başta, ''ben böyle bir şey yapsam, kitlenin yönlendiricisi benmişim de, hadi çocuklar bu kadarı yeter diyorum sanırlar'' diye reddeder. daha sonra rica minnet konuşmaya ikna ederler. cafer erçakmak, başkanın konuşma yapması için hoparlörün, mikrofunun vs. kablolarını bulup buluşturmaya çalışan adamdır.
ne yapsalar etseler kitle sakinleşmez. bilakis bu sefer başkana bileylenirler.
olaylar geçer ve hiçbir maddi delil olmaksızın, karamollaoğlu'nun ''gazanın mübarek olsun'' dediği iftirası yayılır...

http://www.zaman.com.tr/yaz...
devamını gör...
saadet partisi genel başkan adayıdır.
beğenirsin beğenmezsin saygı göster anlamaz. (bu cümle buraya hakaret yağdıracak olan şahsiyetlere yazılmıştır. sevgilerle)
devamını gör...
gün itibariyle saadet partisi genel başkanıdır.

vatana millete hayırlı olsun. çok çalışıp ilk seçimde sürpriz yapacaklarını söylemiştir, hadi bakalım...
devamını gör...
başkanlık sistemine karşı olduklarını zaten biliyorduk. yani bugüne kadarki politikalarına bakarak bu çok rahat anlaşılabilir. mevzu olan ise yeni olarak ne söyleyeceği.
devamını gör...
saadet partisinin yeni http://g.başkanı. şöyle demiş: " fetö'nün devlet mekanizmalarından dışlanması gerektiğini belirten karamollaoğlu, "hükümet, psikologlardan ve sosyologlardan oluşan bir ekip kurarak meseleyi enine boyuna ele almalı. belli suçların cezasının idam olmasını doğru buluyoruz. adam öldürmenin cezası idamdır. vatana ihanet etme noktasında bunların cezası idamdır. cezanın uygulanması noktasında hassas davranılmalı" *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar