temel reis sayesinde ıspanak yemek

hangimiz yemedik çılgınlar gibi annelerin de iyi işine yaradı. güçlü olmak için üst üste yediğimi bilirim. fiziksel olarak güç elde edemesek de demir depolarımız doldu çok şükür.
devamını gör...
ıspanak çok faydalı besindir. içinde demir vardır. yersen demir gibi olursun. diye özendirilen ıspanak, çocuklar tarafından pek sevilmez. büyük ihtimal, temel reis de bu ıspanak karşıtlığını ortadan kaldırmak için ortaya atılmış bir çizgi kahraman.
ıspanağı yersen pazuların şişer
safinaz da sana hayran kalır.
yersen...
devamını gör...
valide hanımın güzel bir ıspanak tarifi yoksa, işe yaramayacak durumdur.
neticede kimse o koca ayaklı safinaz için o kadar eziyet çekmez. şahsen benim için hiçbir erkek çekmedi oradan biliyorum, neyse.
esasen temel reisin hakiki güç kaynağı da soğandır zaten. soğandan mahrum kaldığı bir bölümde ıspanağı keşfediyor. yani asıl olay şu bence: bulursanız soğan yiyin, mecbur kalırsanız ıspanağı kullanın.
devamını gör...
ninja kaplumbağalar yüzünden pizza yiyip kilo almak değildir.. temel reis'e aldanıp ıspanak yedikten sonra kavgaya girip sürekli dayak yedik.. fena aldatıldık lan..
devamını gör...
ıspanagi yemem de bana çok ciddi faydası olurdu. bir de çizgi filmde ispanak kabindan temel in ağzına akarken pek iştah açıcı görünüyordu zaten ıspanak tadını da pek severdim. sanrım yediğimde gözle görülür bir şişme olacak olmasıydı. her bir kac kasiktan sonra pazularimi sıkar içinde fabrika makineleri çalışıyor dişliler dönüyor mu diye check yapiyordum. sonra zaten pro bilek güreşçi oldum ancak çizgi filmde görünecek kollara sahiptim.
devamını gör...
zaten temel reisin temel görevi buydu.

temel reis ilk olarak, 1930'lu yıllarda ıspanağın yararlarını halka duyurmak ve tüketimini arttırmak için hazırlanan bir reklam filminde boy göstermiştir. kısa sürede üne kavuşan bizim reis için artık şöhret yolu açılmış ve kariyerine çizgi filmde oynayarak devam etmiştir.

1870'lerde yapılan araştırmalarda yeşil sebzeler içinde en çok demirin ıspanakta olduğu açıklanmış ancak daha sonra yapılan araştırmalarda bunun yanlışlığı ortaya çıktığı gibi bugün yapılanlarında demirin emilimine etki eden bir madde olduğu bile bulunmuş.
bi 50 yıl sonra da ıspanağın zararlı olduğunu açıklayacak bu bilimadamları.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar