ten uyumu

koç burcu teni: sıcak ve kuru
boğŸa burcu teni: soğŸuk ve kuru
ikizler burcu teni: ılık ve nemli
yengeç burcu teni: soğŸuk ve nemli
aslan burcu teni:sıcak ve kuru
başŸak burcu teni soğŸuk ve kuru
terazi burcu teni: sıcak ve nemli
akrep burcu teni : soğŸuk ve nemli
yay burcu teni: sıcak ve kuru
oğŸlak burcu teni: soğŸuk kuru
kova burcu teni:sıcak ve nemli
balık burcu teni : soğŸuk ıslak
-alıntı-
devamını gör...
bazı kızlar özellikle bu ten uyumuna çok özen gösterirler. burcunu beğenmediği erkeği bir kenara iten kızlar olduğu düşünülürse '' bence çok önemli tenimizin uyumu'' şarkısında olduğu gibi bir sonuç çıkıyor.
devamını gör...
bir çiftin hemhal olmadan anlayamayacağıdır. aşktan sonra elzemdir. yokluğu aşk ateşini söndürürken varlığı harlar. har har harrr.*
devamını gör...
geleceğin meslekleri formatında, ilişki uzmanlarının yeni uydurduğu/bulduğu ya da adı normalde başka olan bir şeye, yeni bir isim verdikleri bir uzmanlık alanı daha.

varın biraz da böyle oyalanın.

- faruuuk! bizden iyi bir eş olmaz. biz ayrılalım.
+ o da nereden çıktı.
- araştırdım. ten uyumu yok bizde.
+ kafan iyi mi harun abi. okey eşinde ten uyumu ne alaka
- doğru diyon faruk. işte bunlar hep işsizlikten.
+ hadi gidek de 3-5-8 batak oyunu oynayalım.
- olur.
devamını gör...
mesela siyah ile beyaz birbirine çok yakışan renklerdir. buna göre bir siyahi ile bir norvecli güzel bir ten uyumu yakalayabilirler. böyle mi?
devamını gör...
biri sana dokunuyor ve sen bundan hiç rahatsız olmuyorsun. kedisi bile olursun. sanırım öyle bişey.

düşündüm de yakalamak gerek bu ten uyumu dedikleri şeyi. ayrılıklar korkutsun biraz. çünkü boşanan boşanana. belki de biten bişey bu. kim bilir?
ya da biz artık iyice abartıyoruz.
devamını gör...
birbirine sürtünce gözlerden ateş çıkaran tenler uyumludur. bunu test etmenin yolu çok basit, yolda giderken birinin koluna kolunuzu iyice sürtün. ikinizin gözünden ateş çıkarsa uyumlusunuz. sadece onun gözünden ateş çıkarsa uyumsuz,yakındaki bir erkeğin gözünden ateş çıkarsa da ölüsünüz. geçmiş olsun.
devamını gör...
görücü usulü evlilikte karşılıklı iki taraftan alınan ten örnekleri eli öpülesi anneler tarafından analiz edildikten sonra karar verilen ardından kamuoyu ile paylaşılan seksüel ritüel.
peki ya tutmazsa .
peki ya küçükse .
(bkz: yok öyle birşey)
devamını gör...
genelde kadınlar bir erkeğe ilgi duyup duymayacakalarını ilk izlenimlerinde belirlerler. yani türümüzün dişisi ilk izlenimde bizi kafasında cinsel olarak çekici bir noktaya koymuyorsa sonradan bunun değişmesi çok zordur. biz erkekler ise daha somut ayrıntılara ihtiyaç duyduğumuzdan ten uyumu konusunda kararsız davranabiliriz. bunu anlamak için ise illaki dokunmaya gerek yoktur. zira genel anlamda beğendiğimiz ve bilinçaltımıza çekici gelen kişiyle tenimiz zaten uyumlu olacaktır. duygular bizi kandırabilir, içgüdüler ise yanıltmaz.
devamını gör...
kimya olarak uyuşmama haline denir. örneğin dokunduğunuz zaman size itici gelen, kokusu teni sizi irite eden kişi ile teniniz uyuşmuyordur. yoksa esmer kadına beyaz tenli erkek uyumu değil. beyaz tenli olan bir erkek olarak beyaz tenli bir kadınla ten uyumunu yakalamam benim çok daha normal çünkü doğam gereği esmer kadından pek hoşlanmıyorum.
devamını gör...
ikili ilişkilerde ten renginden ziyade, tenlerin hissi olarak hemhâl evresindeki etkileşimidir. şimdi diyeceksiniz ki fıkıh bu işin neresinde, nikah olmadan nasıl olacak? gözün göze değmesi, maddi kavramdan ziyade manevi bir temas içerir. ayneyn deminde; nabzın ayyuka çıkıyorsa, kanın damarlarında attığı voltasına voltalar ekleniyorsa bil ki ten uyumu uzaktan gerçekleşmiştir bile...
devamını gör...
bir ilişki için olmazsa olmaz değildir lâkin mükemmel ilişkinin de başlıca öğelerindendir.
ten uyumu olmayan ve olan ilişkileri şu şekilde ayırdım edebiliriz;
bir mekandasınız ve çalan müzik tarzınız olmasa da varlığı sizi rahatsız etmez ve dinlemeye devam edersiniz. hiç dinlemediğiniz zamanlarda ise varlığını aramazsınız.

diğer yandan tarzınız olan bir müziği dinlediğinizde ruhunuza işlediğini hissedersiniz. keyifli ve kederli anlarınıza eşlik etmesini istediğiniz müzik budur.
işte ten uyumu olan ve olmayan ilişkiler de böyledir diyebiliriz...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar