terazi burcu

en önemli özelliği ismini gerçekten yansıtan tek burç. ismiyle müsamma dedirten tek burç olup sağı solu belli olmaz terazinin hangi kefesinin ağır basacağı anlık değişebilir ama arkadaş arayanların daha iyisini bulmakta zorlanacağı 12 burcumuzdan biri .
devamını gör...
güzel ,mantıklı,ve ikna edici konuşurlar ,ağızları iyi laf yapar.hem kırarlar hem de gönül alırlar.diplomattırlar,titizdirler ve zor beğenirler.adil ve barışçıllardır.bir de havalıdırlar.
devamını gör...
gülmekten keyif alan,muzip,marjinal ve hayal güçleri xl olan insanlardır. dengesiz,sinirlendikleri zaman korkulacak şekilde agresifleşebilen,duygusallıklarını çaktırmayan,gözyaşı dökmenin acizlik ve kendini küçük göstereceğine ( halt etmişssin ) inanan vatandaşların burcudur. damak tadları kuvvetlidir. kararsızın öde gidenidir..hayır yani kendimden biliyorum.

memnunmuyum ? galiba..
devamını gör...
çok rahat yalan söylerler. yalan söylerken yakalansalar bile her defasında mutlaka uygun bir bahaneleri vardır. ağızlarından kesin bir ifade çıkmaz. lafı çok güzel dolandırırlar. demogoji üstadlarıdır.
devamını gör...
dengesizliğin dengesi. şu demek efendim: sürekli denge tutturmak için uğraşır durur. statik bir denge yakalayamazsa da kendi içinde gel-git'ler ile dengeyi bulma çalışır. aslında bu terazinin dengesidir. (bkz: ne dedim ben)
*


örneğin/mesela: *
terazinin iki kefesi. dengeyi yakalamak için kefelerden birinin ağırlığı artırılır. denge yakalanayazarken tekrar bozulur. sonraki aşamada diğer kefe içinde aynı durum sözkonusudur. bu dengesiz denge sonsuza kadar sürebilir. devrilmezse tabi.
devamını gör...
hiç bir halttan alınmazlar ama her yaptıklarını birileri alınır, birileri rahatsız olur belki diye korka korka yaparlar.
zekidirler, zekalarını sergilemekten büyük haz duyarlar ama başkalarının da zeki olduğuna, olabileceğine bir türlü ikna olamazlar.
sanattan anlarlar, sanatın her türlüsüne yakın dururlar, sanatın içine tükürmeye niyetli zihniyetin suratının ortasına tükürürler.
sanat konusunda ahlak mahlak tanımazlar.
sakin olduklarını zannederler ama yeri geldiğinde kendilerinden çok panikleyen olmaz.
korkar, korktuklarını belli etmezler.
acayip edepli taklidi yaparlar.
başkasının aklının ucundan geçmeyecek her türlü halt terazi burcu insanının her daim zihninde uçuşur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar