terliksi hayvan

terliğŸe benzediğŸini söyledikleri hayvan. hayvan tamam da bir sorun var... yani şŸimdi bu ve akrabası kamçılı hayvan'a torpil yapılmıyor mu kardeşŸim. ulan bunların alayı havuz mikrobu değŸil mi... eee... nerden çıkarıyorsun hayvanlığŸı. hani, hayvanı çağŸrışŸtıracak bir organ olsa bunlarda tamam diycem. yahu birisi bildiğŸin iran terliğŸi. öbürü sado mazo takılan bir arkadaşŸ. sen hiç sado mazo bir hayvan gördün mü. hadi iran terliğŸinden bir şŸekilde iran kedisi falan, zorlarsan hayvan dersin. olmaz da, zorlarsan dedin ya ondan olsun diyorum. diğŸerini ne yapacaksın abicim. ya hayvanın sapığŸı, sapığŸın en mikrobu lan bu kamçılı hayvan.
devamını gör...
muhtemelen bilim adamlarının mesailerinin son dakikasında isim verdikleri hayvancağızdır.
"terliksi hayvan" diye isim mi olur lan? şekli terliğe benziyor. adı ne olsun? terliksi hayvan. sensin hayvan.
"pkortırengambilus cunyırogimunikus" gibi fiyakalı bir isim verin de namı yürüsün hayvanın. garibanlar ahirette hesabını sorar bunun sizden.
(bkz: ahirette terliksi hayvanla karşılaşmak)
devamını gör...
adı terliksi hayvan olan fakat protozoa üyesi bi canlıdır. paramesyum da denir kendisine. silleri vardır hareket etmesi için. kontraktif kofulu vardır bide fazla suyu dışarı atmaya yarar. durgun ve de tatlı sularda kendi halinde yaşar gider.
devamını gör...
nuh un gemisine nasıl bindiği/bindirildiği tartışmalı canlı.böyle bir canlı şu gün varolduğuna göre bindi di mi ?gerçi fazla suyu dışarı atan kofulu varmış, binmemiş de olabilir.
devamını gör...
ayakkabımsı, botumsu, iskarpinimsi, uzunkonçluçizmemsi vesair birçok alttürü olan basit yaşam formları.
efenim bunların havada uçup kaçanına, kılımsı, tüyümsü hayvanat denir ki etrafta çok bulunur ve envayi çeşit hastalık yapabilirler. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar