fetö ve pkk ile gizliden iş yaptığının itirafı olmuştur. zaten ne zaman ak parti zora düşse, ya fetö ya da pkk el atıyor olaya, bir malzeme veriyorlar. ekrem babaya desteklerini açıklamaları gibi demek ki talimatı reisten almışlar.
devamını gör...
ayasofya hakkında konuşma yaparken de bulunduğu gafa alkış tutanlar, bunda da yuhladı. neye alkış tuttuğunu bilmek ve kime yuhladığının bilincinde olmak ne güzeldir diyeceğim ayıp olacak.
devamını gör...
dinleyen aptal değilse neyin kastedildiği malum olan cümle. yok yuhlayanlar neyi yuhladığını bilmiyormuş da. işiniz gücünüz milleti aşağılamak. şu aşağılık zihniyet yok olsa artık memlekette.
devamını gör...
murat karayılan, duran kalkan ve eli silahlı adını unutuğum teröristler artı pensilvanyada ki fetöcüler bu güne kadar defalarca "imamoğluna destek verin" diye adı ile zikr etti ama ne iyi partiden ne hp ten nede imamoğlundan ses çıkmadı millet itiffakından bi adamda çıkıp "bizim sizin desteğinize ihtiyacımız yok bizim teröristlerle işimiz olmaz" demedi.
şimdi apo dingili tarafsız olun diyince kürt oyları gider mi acaba diye ters psikoloji yapan imamoğlu taraftarı beyanı

tencere dibin kara seninki benden kara
(bi ülkenin cumhurreisi töröristleri muhatap almamalı sözlerine yorum yapmaması)
devamını gör...
reis arada doğru söyler böyle
(bkz: evlatlarıma helal lokma yedirmedim)
(bkz: istanbula ihanet ettik)
(bkz: ergenekonun hakimiyim savcısıyım)
(bkz: büyük ortadoğu projesi eşbaşkanıyım)
(bkz: çözüm sürecinin talimatını ben verdim)
(bkz: giderken bana mı sordunuz)
(bkz: kandırıldık)

gibi.

kitlesi de dişi deve gösterip bu erkek devedir dese "çok doğru söyledin reyiz" diyecek adamlar.bunu söyleyince de (bkz: mağdurum) (bkz: aşağılandım) diye ağlıyorlar.bu aşağılama değil ki durum tespiti.yapmıyor musunuz?gerziekalı filan demiyor ki kimse size ne ananızın gözüsünüz de böylesi işinize geliyor sizin.

devam devam.sayılı gün çabuk geçer.devranınız esnasında sirkatinizi arz ettiniz.
devamını gör...
terör örgütleri zihniyeti destek verse binali yıldırım %70 civarı oy alarak imamoğlu'na takla attırır. chp'nin terörist cenazelerini ziyaretlerini görmezden gelir, dhkp-c'li teröristleri savunduğu günleri unutursanız terörist ve terörist destekçilerinin kim olduğunu da unutursunuz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar