tesettürlü bayana canlı yayında masaj yapmak

kanal 7'de yayınlanan feridun kunak show programında canlı yayında doktor feridun kunak bel ağrısına karşı geliştirdiği çözümleri sunarken tesettürlü bir bayanı sedyeye yatırıp belini açarak lavabo pompası, elektrikli süpürge ve bardak gibi eşyalarla masaj uyguladı.

tamam tıpta utanmak yoktur ama canlı yayında bu işi yapmak nedir? hangisine laf söylemek gerek bilemedim; muhafazakar bir çizgim var diyen kanal 7'ye mi, o sedyeye yatan tesettürlüye mi, doktara mı?

edit : videonun kaldırılması uygun görülmüştür.
devamını gör...
feridun kunak'ın sürekli yaptığı masaj, tamam hoca artık anladık ama dönüp dönüp yakaladığına pompa ile masaj yapması artık çok da faydalı olmuyor. ilk kez bu masajları zahide ile yetiş hayata programında bulunan italyan aşçı dany'e yaparken görmüştüm. adam bile başta çekinmişti yahu, açıkçası bu iş için arkada bir sürü erkek asistan var iken bir bayanın kullanılması pek de doğru olmamış kanımca.
kanal d de yapılsa kıyamet kopardı bak bir de o mesele var.
devamını gör...
doğru değil, hoş değil.. bu konuda halkımızın bilinçlenmesi lazim.. sadece bu olaylar televizyona yansıdığı gibi kalmıyor reelde de bir suru bu gibi şey yaşanıyor.. o yüzden dikkat etmek lazim..

not: doğru bir davranış olmadığı konusunda sanırım hemfikiriz.. o yüzden video kaldırılırsa daha uygun olacaktır.. kadının gunahina şahit olmayalım ve onu daha çok günaha sokmayalim..

not2: ama internette var da demeyin. burada başlığı açan herkes görüyor orada o videoyu bulup açan görüyor.. biz kendimize düşeni yapmalıyız bu yüzden..
devamını gör...
tesettürlü değil, başına bir bez atmış, sözde saçının telini göstermek istemeyen ama binlere, milyonlara beli açık ve yatar vaziyette, utanma da duymadan sırıta sırıta kendisini seyrettiren birisi.

bu bir vesile ile gündem olmuş, bunun gibi binler var sokakta. diğerlerinin çok büyük oranı bundan farksız değil, sadece bu kadar cesur değiller.

şimdi bu mahremiyet kaygısından başını kapatıyor öyle mi ?

(bkz: rezalet)
devamını gör...
burada sıkıntı erkek bir doktorun bayan bir hastaya tıbbi müdahalede bulunması değil, olamaz. Allah kimseye hastalık vermesin, doktor doktor diye derman ararken bazen kadınmış erkekmiş diye bakacak hali kalmıyor insanın. ama doktor hasta mahremiyeti diye bir şey vardır. ne doktor hastasına, ne de hasta doktoruna o gözle bakmaz, bakacak hali olmaz da zaten. burada adından da anlaşılacağı üzere bir show programından bahsediyoruz.

elbette kadının tercihi falan, ama tesettür ciddi bir meseledir. karar verme ve devam etme konusunda cesaret ister. doktorun seçtiği kadın teseddüre girebilme cesaretini ve kararlılığını gösterebilmiş bir kadın olmasa bu kadar tepki çekmezdi kanımca. ancak dediğim gibi arkada hocanın asistanları varken bunu hasbel kader yakaladığı herkese denemesi son derece itici.

devamını gör...
başındaki bez olmasa kimsenin umurunda olmayacak masajdır.

kadın açısından olaya baktığımda kocası ile kendi arasında bir mevzu.

kanal acısından bakınca ortada çok ta aman aman dehşet görüntüler yok. günlük hayatta düşük bel pantol nedeni ile bırak beli çatal görmeye alışmış bir millet beli görünüyor diye niye bu kadar tatava yapar ki?

hadi ehli sünnet tv de olsa lan dersin adamlar din üzerine kanal kurmuş yaptıklarına bak lakin kanal 7 nin çizgisi az çok belli zaten.

olay aslında şu bizim için bir erkeğin kadına masaj yapmasının son derece yanlış olduğu algısı ve flaşlar türbanlı başlığı eşliğinde patlayınca daha bir ilginç oluyor.

halbuki kadında olsan, doktor erkekte olsa şifa bulmak için yerine göre anadan üryan önüne yatıyorsun.

devamını gör...
caliyor ama calisiyor dini ahlaksizliginda olanlarin -siyasi demiyorum, bu siyasi bir ahlak olabilir ama dini olarak ahlaksizliktir- bunu yapmasi bana garip gelmiyor, normaldir, daha nelerini gorecegiz.
devamını gör...
dinciler için normal bir olay ve normal bir görüntüdür.

hırsızlığı yolsuzluğu rüşveti yalanı iftirayı günah olarak görmeyen dinciler bu konuda da pek rahatsız olmaz.

samimi müslüman kardeşlerim benim gibi iğrenerek 20-30 saniye seyretmişler sanırım. daha fazlasını benim midem kaldıramazdı.

şimdi bu olayın kanal 7 değilde kanal d veya cnn türk te olduğunu varsayalım. yeni şafakta, akitte, sabahta, akşamda neler neler yazılırdı.... beyaz tv, atv, ahaber, ülke tv, kanal7 vs vs gibi kanallarda haber ve tartışma programlarında nasıl sakız edilirdi bir düşünsenize...
devamını gör...
her gün canlı yayında milli ekonomiye tecavüz ediliyor,
kimsenin sesi çıkmıyor,
bunu görünce insanlar ayıplıyor.
hiç gerek yok ayıplamaya.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar