teslis

hristiyanlar hz isa nın hz Allah ın oğŸlu olduğŸu * şŸeklinde sapkın inançları vardır ve baba oğŸul ve kutsal ruh denilmektedir.halbuki hz Allah ayetinde bu inanca uyanların inkar içinde olduklarını bildirmektedir.

andolsun, Allah üçün üçüncüsüdü diyenler küfre düşŸmüşŸtür. oysa tek bir ilah'tan başŸka ilah yoktur... (maide suresi, 73)
devamını gör...
"allah: ey meryem oğlu isa! insanlara, "beni ve anamı, Allah'tan başka iki tanrı bilin" diye sen mi dedin, buyurduğu zaman o, "hâşâ! seni tenzih ederim; hakkım olmayan şeyi söylemek bana yakışmaz. hem ben söyleseydim sen onu şüphesiz bilirdin. sen benim içimdekini bilirsin, halbuki ben senin zâtında olanı bilmem. gizlilikleri eksiksiz bilen yalnızca sensin."
maide suresi; 116. ayet
devamını gör...
"dinlerarası diyalog" saçmalıklarını temelden yıkan üçleme! buna inanan kişi hıristiyan değil müşrik olur, dolayısıyla "onlar da tek tanrıya inanıyor" gibi sözler safsatadan ileriye gidemez. bulun bakalım "hz. isa sadece peygamberdir, uluhiyet sıfatı yoktur" diyen hırisitiyanı!
devamını gör...
çağan ırmak'ın eşsiz güzellikteki filmi. 12 eylül sonrası oğluyla birlikte memleketine dönen arif bey, köydeki şatoya yerleştikten sonra bir kutsal ruh tarafından geceleri taciz edilmektedir. bu musallat olan kutsal ruhu 6 yaşındaki oğlu memduh'tan başka kimse göremez. bir gece kurulan tuzağa düşen kutsal ruh'un aslında köyün muhtarı orçun ağa olduğunu görenler şoke olurlar. olaylar gelişir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.