tevfik göksu

daha önceleri pek adını sanını ülke sathında medyada duymadığımız halde, 31 mart seçimlerinin birkaç ay öncesinden itibaren sert açıklamaları ve keskin savunmaları ile gündemde epey yer etmiş siyasetçi şahsiyettir. acaba son dönemdeki asabiyetinin sebebi, abisi hakkındaki fena iddialar mı? bekleyip görelim...
devamını gör...
beylikdüzü belediyesinin dönem başkanı ekrem in yazıcılara verdiği milyon küsür bakım masrafı gibi haberi esenlerde bulamayanların abisinin başkanı olduğu yeni dünya vakfı üzerinden saldırdığı esenler belediye başkanı.
devamını gör...
neden sevilmediğini söyleyeyim öncelikle adı ekrem soyadı imamoğlu değil ve chp'den aday değil başka bir sebebi yok. bu adam düzgün ve kibar bir insan. Allah chp'ye de böyle adamlar nasip etmesin.
devamını gör...
ülkenin içindeki mevcut hali bi "insan" olsaydı bu bizzat kendisi olurdu. ibb meclis üyesi taylan yıldız'a internetçi arkadaş diye seslendikten sonra göbeğini hoplatarak kahkaha atması aşağıda.
bunlar sırtını yasladıkları ihalelerden, sömürdükleri halkın vergilerinden gelen güçlerini kendilerinden kat kat eğitimli, efendi kişileri ezmek için kullanıyor, pişkinlikleri de cabası.

devamını gör...
devran dönünce nasıl ağladığını görmeyi çok istediğim insanlardan.

bu devranın dönmesi ülke için iyi olmayacak, bunun gayet farkındayım. ancak kötülük içindeki güzellikleri görebilmek lazım. bunun gibilerin ağlaya ağlaya ülkeden kaçmaya çalışacak olması da bunlardan biri. kaçamazsa daha büyük bir güzellik.
devamını gör...
ibb'ye dair manipülatif bilgiler yoğunlukta olduğundan doğruları ve gerçekleri öğrenmek adına kendisini düzenli olarak her gün tkaip ediyorum.

ak parti'yi ak parti yapan böyle değerlerdir. ibb gibi her türlü meczubun fink attığı bir ortamda rica ediyorum yalnız bırakmayalım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar