tff 2020 2021 sezonu

başlamadan değişik senaryoların gündemde olduğu sezondur. herkes baskı ile kendi takımını süper lige taşımaya çalışıyor.

tahsin hasoğlu da izahı olmayan şeyin mizahını yapmış yine.
devamını gör...
bugün açıklanan harcama limitleri, daha önce kaldırılan küme düşmenin kaldırılması ve takım sayısının 21'e çıkarılması ile başlamadan, kavgası ve tartışması başlamıştır.

yurt içinde durum buyken, uefa henüz topa girmemiştir. futbolun bizatihi kendisi dışında, epey sansasyonel geçeceği bellidir.
devamını gör...
harcama limitleri ile fenerin devre arasında olduğu gibi elini bağlamaya çalışıyorlar .azizin kankası nihat özdemir ali koç ile uğrasıyor .
son saatlerde binlerce fb li beinsport üyeliğini iptal etirdi muhabeti dönüyor . bakalım kimin kelesi gidicek bu işin sonunda
devamını gör...
fransa da ligler açılmış. maçlara baktım. seyreltilmiş şekilde seyirci vardı. vaka sayısıda acayip çok. nasıl açmışlar dedim. galiba biz de öyle açarız sezonu sandım ama açılmamış.
devamını gör...
bu sene de sorunlu başlayacak lig.

"kulüpler birliği ile türkiye futbol federasyonu (tff) arasında bir süredir soğuk rüzgarların esmesine neden olan maçların yayınının bir başka sorunla karşı karşıya kaldığını söyledi. yıldız, "bakalım bu sorun bugün çözülecek mi? çözülmez ise futbolseverler 40 yıl öncesinde olduğu gibi radyo başında olacaklar" dedi."

https://twitter.com/sputnik...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar