tgrlbb

bayağı bir yaşlı olan dayı. adam fosilleşmiş hala sözlükte yazıyor. helal olsun ağabey. nice yaşlara.
devamını gör...
üst mü düzey yöneticiymiş, diyerekten gözlerimi belerttiğim yazar kişisi.

demek üst düzey yönetici. tam olarak ne kadar üst bir düzeyden yönetiyor acaba? zor oluyor mu ki üstten üstten yönetmek?

* *
devamını gör...
25 30 bin kişilik türkiyede 10 15 site olduğundan yoksa dedirtien yazar bide inançlara küfür varmış bu çemberi biraz daha daraltıyor ama emin olamadım.
devamını gör...
kasım ayında girdiği 467 tanım ile, en aktif 22. isim olmuştur..

tanımları baştan savma değil, kendini okutan bir üslubu var!
devamını gör...
ne zaman nikini görsem aklımda tgb canlanan insan..nedir ne değildir bu nikin anlamı dur bi sorayım kendisine dediğim insan..

ayrıyetten duyarlı bir insanmış..
devamını gör...
hakkında girilen olumsuz entryler kankaları tarafından jet hızıyls silinen şahıs. nefsine ağır geldi heralde. halbuki nefsi ve ilmi oturduğu yerden hayatı boyunca tek kelime bile etmediği, bir kere bile yüzünü görmediği, tanımadığı etmediği bilmediği milyonlarca kadın cinsiyetli din kardeşlerine fasık diye hakaret edecek kadar dinimize uygun.
bu tiplerin hepsini Allah ıslah etsin.

edit: biraz sonra bu entry sataşma var diye silinebilir. 5 dakika önce böyle olmuştu çünkü. nefis işte.
devamını gör...
son nick altı entrysinden sonra tekrardan belirtmek istedim: bu mübarek gecenin hayrına Allah'tan bir duam şudur: Allah, bu gibi tipleri ıslah etsin.
şimdi kime fasık dersen de, istediğine hakaret et, istedğine 'aslında fasık'ın anlamı şu, sen bilmiyorsun, ben bilmiyorum' diye en iyisini biliyormuş gibi konuş.
buyur. sen varsan ben yokum.
devamını gör...
"bu gece kadir gecesinden bile daha mübarektir." diyerek beni hayretlere gark etmiş yazardır. yanlış laf etmiştir, uyarmak boynumun borcu olsun. "kadir gecesi bin aydan daha hayırlıdır" diyen ayeti hatırlatmak isterim kendisine.
devamını gör...
gülenistlerin teker teker döküleceği nickaltı yapacağı yazar.
devamını gör...
atarlı deyip klişe sozluk ezmeleriyle taşlanan ve bu duruma gülerek karşılık veren saglam yazar... hanginiz atarlı bilemedim şimdi.

aslında adamın tek eksiği : yeni yıla girerken geriye sayım yaptırmamış insan olmasıdır... sen bunu anlarsin psikologcum.

edit: baslıgı altında bugun bir alttan bir ustten ortaya çıkan çılgın bir psikologumuzun sabit yeri olmadıgından yazdıgımız entry boş zannedilmesin. gerekirse ustten alta cevap verebiliyorsunuz. çor cocukla ugrasıyoruz hey allam ya. sozlerim kendisine bulasan yedi nickliye...
devamını gör...
çocukken cemaat yurdunda maklubesinden abinin badem bıyığı çıkmış yazar. o gün bu gün cemaat düşmanı kendisi.
devamını gör...
insana yaklaşımı kırıcı değil, yapıcı; olgun babacan tavırlı... o bir cültür ekolu. paradigmasını sağlama almış. fakat gittiği milliyetcilik yolu yol değil. hayır yani müslüman milliyetci olabilirmi!?.
devamını gör...
evde hanımıyla yaptıkları kestane şekerinden bize de getirmesini istediğim yazar. canım çekti bakayım. *
devamını gör...
yenge hanım talimat verip bunu çalıştırıyor belli ki, bozuntuya vermemek için beraber yaptık filan diyor.

(bkz: yav he he)
devamını gör...
sayesinde kestane şekerinin evde de yapılabildiğini öğrendik.
devamını gör...
hanım koş deşifre olduk.

canınız sağolsun. siz gelin kestane şekeri de yaparız, baklava da yaparız.
devamını gör...
teşekkür ederim kardeşim. sizlerden de bekliyoruz.


şarkı türküye bağlamış yazardır.
devamını gör...
#1507290">#1507290

bank asya'nın 300 milyar zarar açıkladığını yazmış. mevduat toplamı 20 milyarı geçmeyen banka nereden 300 milyar zarar etmiş, onu da yazıversin.
devamını gör...
300 milyon yazacağı yerde 300 milyar yazması bir şeyi değiştirmez (şu sıfır hesabını karıştırmayan mı var Allah aşkına) zira bir banka için 300 milyon dolarlık (veya tl mi) zarar fahiştir. aktifleri ve mevduatı yarı yarıya azalmış, kredilerinin üçte biri düşmüşken hem de.
devamını gör...
üstat şu rapora bakarak bir değerlendirmede bulunmuş - - - - http://www.bankasya.com.tr/...

detaylara bakılırsa saife 10'da en alt kısımda grubun karı zararı bölümünde uluslararası denetimden geçmiş şekilde (290.443) yazar o rakamın yanına 000 eklemeniz lazım gelir milyon tl olabilmesi için oda 290 milyon tl yapar.


keza bank asya'nın internet sitesinde yatırımcı ilişkileri bölümünden şu an açtığım kısımda - - - - - http://www.bankasya.com.tr/... görüldüğü üzere saife 2'de 301 milyon tl zarar gözükmektedir. üzücü olan bankanın 2014 ocak ayından beri ciddi olarak düşüşe geçmesi 17 aralıktan önce zaten banka kötü yönetimin kurbanı olmaya başlamış.

bu arada arkadaşın beyan ettiği sorun milyon ile milyar ın ytl'den kaynaklı olması. arabayı ne kadara aldın deyince 19 milyar'a aldım diyor herkes hala.
devamını gör...
sorun yok diyen yazardır. düzelttim hatamı. ama ayıplamadım değil.

maksat orada zarar eden bir yapının zararını dile getirmekti. hemen herkes anlamış ne anlatılmak istendiğini. bu "karlı olduğu" iddiasına verilen bir cevabın devamı niteliğindeki bir entry idi benim açımdan.

şimdi mahlasaltıma gelip beni ayıplayan ya da hatamı başka şekilde ya olur böyle hatalar mesabesinde değerlendiren kardeşlerimin de bilmesi gerekir ki ben bir hata yaptım. milyon yerine milyar yazdım. olabilir. lakin benim rakamsal hatam zarar eden bir kuruluşun zarar ettiği gerçeği üzerinde bir fark oluşturdu mu? onu da söyleyiverin.

hakkaniyet.
devamını gör...
kendi kendini yalanlayan yazar.

önce tarafsizlik diye bisey yok dedi simdi bu (#1510525) tanimi ile bi ustteki soylediklerini bosa cikartacak seyler yazmis.

keske kendi kendini okusan.
devamını gör...
yazdıkları arasında hiç bir çelişki olmayan yazar. gayet de güzel yazar. bağzıları nereleriyle okuyorsa artık.
devamını gör...
bank asya kendisi zarar açıklarken bank asya kar ediyor diyenler tarafından saldırılan yazar.
bank asya mı yalancı yoksa sen mi önce onu bi çözün aranızda sonra başkalarına saldırırsınız.
devamını gör...
bir yazar işte. yazıyor. birileri de hop hop hopluyor.

devamını gör...
kılıbıklık basamaklarını üçer beşer tırmanmakta.

#1512260

adam her fırsatta yengeye yağ çekiyor, bu kadar olmaz...
devamını gör...
abicim yengeler baştacıdır. erkeklerin varlık sebebidir.

not: hanım yanımda.
not2: evet kılıbığım. kılıbıklık iyi birşey. evet.

tanım: kılıbık yazar. bulaşıkları yıkamam ama.
devamını gör...
( #1512805 ) tanımı baştan aşağı tecrübe kokuyor ve gerçekçi. son vuruşu da iyi yapmış. -->> * * * ben içimden seviyom ayılığına luzum yok. * * *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar