the balm

#özgürler 

ambalaj üzerinde ki illüstrasyonlar harika. ama içi de gayet kaliteli tabi fiyatları epey uçuk. ben bunun the balm mary lou manizer aydınlatıcı ürününden çok çok memnun kaldım. bir de bronz allığı çok güzel. makyaj bazını da aşırı öneriyorlar ama çok pahalı bea alamadım.
devamını gör...
ürün kalitesinden ziyade ambalaj muhteşemliği ön planda olan kozmetik markası. ürünleri de orta fiyatlı kozmetikte kaliteli ve aslında cildine özen gösteren hanımlar için uygun fiyatlı. sonuçta bir aldığımız makyaj malzemesini en az 2 yıl kullanabiliyoruz. biraz da kaliteli olaun değil mi.
devamını gör...
çoğunluğun aksine ambalajını hiç sevmediğim marka. kusasım geliyor o tür illüstrasyondan. ancak içerik güzel tabii ki. bb kreminin hastasıyız. rujlarını sevmiyorum. renkler kötü, dokusu kötü.
devamını gör...
aldığı parayı sonuna kadar hakeden kaliteli makyaj markası.
tüm avrupa ülkelerine göre en indirimli satışı türkiye'de gerçekleşmektedir. bunun dolarla da ilgisi yok. diğer ülkelerde %40, %50 indirimlere dahil edilmiyormuş.
mary lou highlighter favori.
maskaraları da çok kullanışlı ve tavsiye edilir.
far paletlerini anlatmaya gerek yok. tester baksanız, diğer paletlere göre pigment farkını görürsünüz.
devamını gör...
sözlükte kendisini kullanan zengin ablaları gösteren makyaj markasıdır.

ambalajlarını beğenmiyorum. kendisine has bir tasarımı olabilir ama ne bileyim.. ben böyle daha gösterişli şeyler seviyorum. özellikle far paletinde.
devamını gör...
mary lou manizer aydınlatıcı ve down boy allık sempatizanı olarak ürünleri sevip ambalajlarını hiç hazzetmediğim marka. sözlükte reklamını görünce gratis’de indirimi olduğunu da ekleyeyim istedim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar