the batman

2021 de geleceğe rivayet ediliyor. christopher nolan seviyeyi tibet dağlarına taşıdktan sonra hala ısrar etmeleri takdire şayan. takdire şayan çabalarını ayakta alkışlarken içerik hakkında bir kaç bilgi paylaşalım.
batman karakterini canlandıracak kişi twillight serisi aktörü robert pattinson. bir oyuncu seyirci aklında twillight serisiyle yer ettikten sonra batman rolü teklifi ediliyorsa ben öyle yönetmenin elini...sıkarım. ikincisi penguin karakteri olarak karşımıza colin farrell çıkıyor. herhangi bir eleştirim yok ırlandalı olup misisipi aksanıyla konuşabilen aktörün yeteneklerine saygım vardır. alfred rolünde andy serkis.
olabilir, gollum rolünü yapan insan alfred rolünü de becerebilir heralde kaldi ki sevdiğim bir oyuncu. carmine falcone rolünde ise cast de favorim olan isim john turturo.
filmin oyuncularına ve karakter seçimlerine şöyle bir baktığımda realist bir batman filminden öte jack nicholson dönemi gibi fantastik bir batman filmi gelecek gibi. beni koysalar ben affleck den daha iyi bir performans çıkarabileceğim bir önceki komedi filminden sonra şu kadroya baktığımda yine beklentiyi yukseltmiyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar