the boys

yeni bir superkahraman dizisi lakin konuyu işleme bakımından çok daha farklı yaklaşım ortaya koyuyor. normalde insanliga hizmet eden, yardımsever ve kral superkahramanlar bu kez karakter yoksunu omurgasız, medyanın oyuncağı olmuş üzerinden kapital sermaye devşirilen birer sarlatanlar. aslında hep öyleydiler ama bu dizi bunu alenen suratınıza vuruyor. soluksuz izleniyor o derece iyi. birkaç kusur ve arızası yok değil ama bakmasını bilene güzel meşazlar veriyor.
devamını gör...
amazon dünyasına dair izlediğim ilk dizidir. klasikleşmiş muhteşem karakterli poliyannacılık oynamaktan bıkmayan yakışıklı, kaslı, güzel vs. özellikteki süper herolar gitmiş; yerine oldukça bencil, jokervari karakterleri barındıran süperkahramanlar gelmiş. aralara birkaç komikli sahne de eklenmiş, bununla birlikte oldukça fazla kanlı sahne var, homelander millete ışın saçtıkça burnuma yanık et kokusu gelecek sandım bi ara. o kadar gerçekçi de değil halbuki. sanırım hassasiyetimden dolayı öyle oldu.

--! spoiler !--

homelander çocukluğunda ailesi tarafından sevilmeyen bi çocukken akran zorbalığını meslek edinmiştir kesin derken olay başka bir şekle büründü. hikayeyi finalde güzel bağladılar. homelander acitasyonu 2. sezonda da yürür.

solungaçlı mutantın(the deep) 2 taraftan herhangi birine tamamen yandaş olacağını sanmıyorum çıkarları doğrultusunda hareket edecek bence.--! spoiler !--
devamını gör...
watchman tarzı karanlık bir süper kahraman dizisi olmuş. baya da sert bir dizi. ama akıp gidiyor bir çırpıda bitti. 8 bölüm ile çerezlik olması da ayrıca güzel olmuş.
devamını gör...
2. sezonu 4 eylül'de yayına girecek olan dizimizin 3. sezonu da onay almış. fragmanlarda yer aldığı kadarıyla gizemli karakter black noir'a daha çok yer verilecek sanırım. bu sezon için zor ama ileriki sezonlarda biraz da onun çocukluğuna ineriz belki kim bilir?devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar