the expendables 2

beyler ölmeden önce castın bibırlara kendimizi göstermeliyiz düşüncesiyle kayıt altına alınmış filmdir. hoş tabi hepsini bir arada görmek. chuck norris koltuk altındaki haydar sertliğinde.

hatırlatma tabi ki: film kadrosundaki kahramanlar kara işeyerek adını yazabilir, chuck aynısını betonda yapar nokta.
devamını gör...
ilk sahneden bekleneni yine vermeyeceğini belli eden film , gerçekten kötü ötesi , aksiyonun dibine vuralım biz mantık hikaye fln ne gerek var havasında
devamını gör...
--- vikipedi ---

bulgaristan'da 2011'in eylül ayında başlayan çekimlerde sofya'da bir patlama sahnesinin çekimi sırasında, 26 yaşında çinli bir dublör ölmüş, bir dublör de yaralanmıştır.

--- vikipedi ---
devamını gör...
filmde oyuncuların kullanacağı motosikletler tt custom markasıyla bilinen tarhan telli ve ekibi tarafından yapılmıştır. motosikletleri çok beğenen oyuncular aynı zamanda bunları satın almış ve gala gecesine bunlarla gideceklerini belirtmişlerdir. film setinde bütün başrollerle tanışıp kaynaşan tarhan telli'ye oyunculuk teklifi yapılmışsa da o ''herkes kendi işini yapsın'' şeklinde açıklama yaptığı söylentiler arasındadır. kendisini tebrik ediyor, biraz daha orta ve orta üst kesime hitap edebilmesi için fiyatlarının biraz düşürmesini istediğimi beyan ediyorum. o paraya ikinci el ferrari alırım biraz incelt şu hesabı abi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar