ingiliz the independent gazetesi bilal erdoğan hakkında italya'da başlatılan kara para aklama soruştumasının haberinde cumhurbaşkanı erdoğan ile bilal erdoğan arasında geçtiği iddia edilen telefon görüşmesinin kayıtlarını ingilizce olarak paylaştı.

devamını gör...
kafirlerin müslüman türkiye halkına bayıldıkları içindir. düşün bizi öyle seviyorlar ki bize gerçeği göstermek için çabalıyorlar. gezi de geliyor biri 12 saat canlı yayın yapıyor, biri islami bir cemaatin lideriyle çok özel röportajlar yapıyor, beriki tayyipin kirli çamaşırlarını çarşaf çarşaf yayınlıyor.

yav işte bunlar hep kafirlerin aşırı türkiye sevgisinden. tayyip türkiyeye çok zarar verdi ve bu duruma kafirler çok üzülüyor. istiyorlar ki türkiyenin önündeki tayyip engeli kalksın da türkiye güçlensin, büyüsün, ortadoğu bataklığına batmasın. yazık. işte bunlar hep türkiye için.
devamını gör...
seslendirme çok iyi olmuş yarıldım. beni yıllar öncesine götürmüş ingilizce hazırlık sınıfında hissettirmiştir.
-is it all zeroed?
-fully...

devamını gör...
gavurların türkiye'nin iç politikasına müdahele etmesi. çok yanlış buluyorum bu tür şeyleri. osmanlı zamanında iç içlerine karışılmayacak diye bir madde düşülürdü ve biz anlamazdık niye karışırlar ki ne gereksiz falan derdik. meğer iş öyle değilmiş işte az büyüyünce anlıyor insan. yapılan bir hata da olsa bu millete hesap vermeli herkes. çıkıp elin gavuruna dert olmasın bir zahmet. ayrıca;

son of a ... diye gidiyor liste çok hoş.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar