the twilight saga new moon

sabırsızlıkla beklenen filmdir. özellikle italya çekimlerinin gotik olmasını bekliyorum.
4. kitabı bitirip 5. kitaba başŸlayan biri olarak, 2.kitabın filmini izlemek ilginç olacak.
devamını gör...
kurtadamların da müdahil olacak olmasıyla heycanlandıran proce idi vakta ki trailerını seyrettim. gop'taki bir body salonundan toplamışlar la elemanları. vampirler desen abartılı makyajlı berbat imajlı tipler bu gidişle tivilayt saga maga olamaz yani amerikanvari bir kroluk var castta, robert pattinson'dan mada.zaten o da akıllanmış bu filmde demiş ki "ben de herkes gibi köyümden kız alacam."
devamını gör...
birinci filme nazaran vampirlerin daha çok olduğu serinin ikinci filmi. bu film daha çok bella ve jacob arasında geçmektedir, edward'ı filmin başında ve sonunda görebileceğiz.
devamını gör...
şimdiden arşivde yer açılması gereken film. satın aldıktan sonra arşivde korku filmlerinin yanına mı konulur, arkasına mı saklanır yoksa gözde filmlerin yanına mı konulur, göreceğiz.
devamını gör...
stephenie meyer'in ilk romanı twilight'ın devamı niteliğinde olan "new moon" yani "yeni ay" romanı sinemaya bu isimle aktarılmıştır.

ilk roman "twilight" in tutması ve birbirinin devamı niteliğinde şimdiden 5. roman "midnight sun"* 'ın yazılmasıyla
yapımcılar tarafından bir roman kuşağı * olduğu sinema filminin ismine yansıtılmıştır.

eski ev hanımı yeni gözde roman yazarı stephenie meyer'in ilk romanında sonrasını hayal etmemesi neticesinde romanları bir ilk başlıkta toplanmamış olsa da sinema uyarlamaları toplanmış oldu. *

(bkz: twilight saga new moon soundtrack)
devamını gör...
benim gibi hafta sonlarını aşık olduğu evinde geçirmeyi her şeye tercih edecek birinin bile dışarı çıkmasını sağlamış film.tek kelimeyle çok güzeldi.açıkçası verdiğim paraya ve zamana değdi * ilk filme nazaran çok daha iyi olmuş.macera,aşk,aksiyon marjinal fikirler ve güzel efektleriyle büyük bir zevk alarak izledim.*
devamını gör...
amerika'da geceyarısı seansı ve ilk gün gişe rekorlarını kıran 'twilight' serisinin 2. filmi alacakaranlık efsanesi: yeni ay , aynı zamanda tüm zamanların 3. en iyi hafta sonu açılışını yapan filmi olmuştur.
devamını gör...
kitaba göre olması gerektiği kadar yalın olan film, duyguları bize içtenlikle yansıtmayı başarmıştır, twilight' ın daha iyi olduğunu savunanların göz ardı ettiği şey ise, o ilk filmdir, karakterler o filmde akıllara kazınmıştır ve temel oluşmuştur, yeni ay ara filmdir, kitabı okuyanların böyle bir problemi yoktur diye düşünüyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar